Бездротові ехолоти

Ехолоти з бездротовим типом датчика: сучасні пристрої для вдалої риболовлі

Оснащення сучасного рибалки – це не тільки вудки і човен. Виробники пропонують ще безліч пристроїв, з якими риболовля буде вдалою. Вирушаючи на незнайому водойму, також можна зіткнутися з різними неприємностями і навіть небезпеками – корчі, арматура, каміння та інші великі предмети, нерівності дна, ями, вирви тощо. Заблукати на великій водоймі теж цілком можливо, а під час морської риболовлі така небезпека значно зростає. Ехолоти з бездротовим типом датчика стали чудовими помічниками рибалок, рятувальників, представників водної патрульної служби, мандрівників і всіх, чия діяльність будь-яким чином пов'язана з великою водою.

Конструкція ехолотів з бездротовим типом датчика

Ехолот – англ. Sonar, словосполучення слів Sound і Navigation, тобто орієнтування по звуку. Бездротові ехолоти – це прилади, які належать до рибопошукових пристроїв. Спочатку їх застосовували з метою запобігання атак підводних човнів під час Другої світової війни. Пізніше ехолоти стали використовувати на риболовецьких промислових суднах.

Перші моделі бездротових ехолотів мали вельми серйозні недоліки, але з розвитком технологій результати стали тішити споживачів. Згодом конструкцію пристроїв покращили, вони стали компактними і доступними за ціною. Ехолоти з Wi-Fi датчиками набули популярності серед рибалок-професіоналів і любителів.

Ехолот, попри свою функціональність і комп'ютерні технології, досить простий у використанні. Звичайний прилад складається з:

Якщо йдеться про сучасні бездротові ехолоти, то дані, отримані ними, візуалізуються на екран планшета або смартфона. Під час роботи ехолот посилає імпульси певної частоти. Це можуть бути 50 кГц, 290 кГц, 100 кГц і інші значення – виробники вказують їх в характеристиках пристрою. Бездротові сонари можуть працювати на декількох частотах. Після запуску приладу електричні імпульси, згенеровані передавачем, перетворюються у звукові хвилі (ні людина, ні риба їх не чують) і надсилаються в товщу води.

При зустрічі з якою-небудь перешкодою, що відрізняється від води за щільністю, звукова хвиля відбивається і її відлуння повертається і вловлюється перетворювачем. Перетворене знову в електричний сигнал відлуння посилюється приймачем, а отримані дані виводяться на дисплей. З огляду на те, що швидкість звуку в воді – величина постійна (приблизно 1,575 км / с), при фіксації часу повернення звукової хвилі будуються обчислення відстані від приладу до предмета. Процес передачі-прийому сигналу повторюється багато разів за секунду, що дозволяє отримувати безперервну картинку зображення дна і всіх об’єктів, які знаходиться в товщі води. Під час риболовлі за допомогою ехолота можна легко виявити не тільки косяки риб, але і окремих особин.

Використання бездротових ехолотів на рибалці

Бездротові ехолоти є компактними пристроями сферичної форми, які скручуються з двох частин. Їх можна дуже просто використовувати. Відкрутивши кришку, ви побачите Wi-Fi-антену і USB-порт для зарядки пристрою. Щоб почати використовувати ехолот, його досить закинути в воду. Перед тим, як це зробити, переконайтеся, що кришка щільно закручена, а мітки герметичності збігаються одна з одною.

Для роботи бездротового ехолота на смартфон або планшет має бути встановлено виробником програмне забезпечення. На пристрої є точки кріплення для використання його різними способами – за допомогою утримувача з пірса або при буксируванні судном, для далекого закидання на волосіні. Якщо ви збираєтеся скористатися ехолотом під час зимової риболовлі, то для цього варто просто опустити його в лунку. Пристрій відмінно тримається на поверхні води й не тоне.

Особливості та переваги сучасних Wi-Fi ехолотів для риболовлі

В інтернет-магазині AquaMania можна купити бездротові ехолоти брендів Deeper і Lowrance. Пристрої мають такі переваги:

Бездротовий ехолот на риболовлі – це запорука її успіху. Адже набагато приємніше рибалити там, де можна отримати інформацію про будь-які сюрпризи, які переховуються під товщею води. Купити ехолот для риболовлі можна з доставкою по всій Україні.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Бездротові ехолоти
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Тип датчика:
Ціна, грн
Виробник
Тип Приладу
Тип датчика
Діагональ екрану
Серія Прибора
Кількість променів
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Послуги з встановлення та налаштування
Консультація фахівця
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою