Мотори для човнів потужністю до 5 к.с.

Мотори для човнів потужністю до 5 к. с.: в чому їхні особливості та де їх застосовують?

При купівлі моторного човна не менш важливим завданням є вибір для нього силового агрегату. Адже варто брати до уваги не бажання і можливості власника, а, щонайперше, характеристики самого плавзасобу. Якщо мотор за своєю потужністю не буде відповідати конструктивним особливостям човна, то це може привести до виходу з ладу всього обладнання. Сьогодні порушувати вимоги виробника немає ніякої потреби, тому що можна купити силовий агрегат практично з будь-якими характеристиками. В даному розділі каталогу представлені мотори для човнів потужністю до 5 к. с. Вони стали дуже популярними, тому що застосовуються на маломірних моторних суднах.

Переваги малопотужних підвісних моторів для човнів 

Якщо у вашому розпорядженні є невеликий надувний човен, то його ходові характеристики можна значно поліпшити за допомогою підвісного мотора до 5 к. с. Переваг у таких агрегатів кілька:

У каталозі інтернет-магазину Aqua Mania доступні двох- і чотиритактні мотори для човнів. Переваги перших – мала вага, надійна конструкція, проста експлуатація. Чотиритактні двигуни до 5 к. с. відрізняються економічністю, високою питомою потужністю, мають значно більший ресурс, екологічність.

Застосування моторів для човнів до 2 к. с. 

Це найбільш компактні та легкі агрегати. У каталозі нашого інтернет-магазину обладнання даної категорії представлено чотиритактним мотором потужністю 1,6 к. с. Його маса складає 8 кг, а вбудований бак має місткість 0,65 л. Робочий об'єм двигуна – 35,8 куб., а максимальне число оборотів – 5,5 тис. об / хв.

Мотори для човнів до 2 к. с. використовують мисливці, рибалки і туристи. Їх легко транспортувати на значні відстані. Характеристик цілком достатньо для активного проведення часу на воді.

Мотори для човнів до 3 к. с.

Мотори для човнів до 3 к.с. також належать до категорії малопотужних. Ними укомплектовані невеликі надувні човни для риболовлі, полювання і туризму. У нас можна купити мотори з такими характеристиками декількох виробників:

Замовити мотори для човнів потужністю 2,5, 2,6 або 3,0 можна з доставкою в будь-яке місто України. Якщо ви не впевнені у виборі параметрів силового агрегату, то наші консультанти допоможуть вам, спираючись на характеристики плавзасобу.

Характеристики моторів 3,0 к. с. 

Двигуни з такими параметрами потужності здатні забезпечити швидкохідність досить великим аматорським моторним човнам. У нас вони представлені брендами «Джміль», Suzuki, Hidea, Parsun. Більшість з них має потужність 3,6. Практично всі агрегати відрізняються такими характеристиками:

У нас можна вибрати і купити надувні човни, до яких ми підберемо потрібні за ціною та характеристиками мотори.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Мотори для човнів потужністю до 5 к.с.
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
ПОТУЖНІСТЬ, К.С.:
Ціна, грн
Виробник
Тактность
ПОТУЖНІСТЬ, К.С.
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ
ТРІМ
Висота транца
СИСТЕМА ЗАПУСКУ
ТИП ДВИГУНА
ПО МІСТУ
ПОХОДЖЕННЯ
ЗАСТОСУВАННЯ
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою