Ехолоти серії Hook2

Ехолоти Lowrance серії Hook2: функціональність та особливості, де купити

Ехолоти Lowrance серії Hook2 належать до оновленої лінійки пристроїв початкового рівня. Розглянемо технічні характеристики, особливості та функціональні можливості серії Hook2.

Принцип роботи ехолота Lowrance Hook2

У конструктивному рішенні ехолот Лоуренс хук 2 Bullet складається з трьох модулів: передавач, приймач та головний пристрій, що обробляє інформацію. Після включення ехолота передавач посилає безперервний сигнал в ультракороткому діапазоні. Хвиля, швидко поширюючись, відбивається від твердих предметів і приймається приймачем Лоуренс хук2.

З огляду на повернення хвилі до сонара, ехолот Лоуренс хук2 розраховує відстань до кожного об'єкта. Перетворюючи отримані параметри на графічне зображення, пристрій виводить результати на екран Lowrance Hook2. Вивчаючи картинку на дисплеї, рибалка аналізує розташування рослин, корчів, риби, що пропливає, структуру дна. На основі інформації з дисплея Лоуренс хук2 визначаються місця, де можна зловити рибу.

Лінійка Lowrance Hook2: можливості користувача

Рибопошукові прилади Лоуренс серії хук2 виробляються без навігаційного модуля, мають обмежені можливості картографії – у маркуванні таких пристроїв є позначення GPS. Повноцінна картографія з підтримкою навігаційних карт C-Map та Navionics призначена для модифікацій Лоуренс хук2 Combo.

Корпус ехолота Lowrance серії Hook2 виготовлений із міцного пластику. Матриця екрана яскрава, інформативна, з гарною якістю зображення навіть за сонячної погоди. Для роботи з ехолотом Лоуренс хук2 Bullet у темний час передбачено багатоступеневе підсвічування.

Ехолоти Лоуренс хук2 оснащуються екраном з діагоналлю 4-12 дюймів з роздільною здатністю від 480х272 до 1280х800 пікселів. На ринку можна придбати версії Lowrance Hook2 для зимової риболовлі, які мають додаткову комплектацію з акумулятором, зарядним пристроєм, водонепроникною сумкою.

Датчики Lowrance Hook2: технічні характеристики

Ехолоти Lowrance хук2 комплектуються високочутливими однопроменевими датчиками:

Випромінювач Tripleshot з бічним та нижнім оглядом встановлюється на ехолоти Лоуренс хук2 з діагоналлю 5-12 дюймів.

Ехолоти Лоуренс Hook2: плюси та мінуси

За відгуками досвідчених рибалок, серія Lowrance хук2 має сильні та слабкі сторони. До переваг пристроїв відносять:

Перш ніж купити ехолот Лоуренс Hook2, дізнайтеся про деякі недоліки приладів:

Через відсутність навігаційного модуля, ехолот Lowrance Hook2 не здатний запам'ятовувати маршрути, фіксувати уловисті місця, прокладати треки.

Які ехолоти Lowrance Hook2 вигідно купити в Aquamania

Моделі Lowrance Hook2-4х Bullet і Лоуренс хук2-4х Bullet GPS, які представлені в нашому каталозі, рекомендуємо купити рибалкам-початківцям. Lowrance Hook2-4х GPS Bullet оснащений сонаром Broadband широкого радіуса дії, простим в керуванні високочутливим навігатором GPS.

Моделі Лоуренс хук2 Bullet не мають сенсорного функціонала, проте на панелі передбачені зручні клавіші керування. Додатковими можливостями Lowrance Hook2 є вимірювання щільності дна водойми та температури води. Відповідна інформація на екрані ехолота Лоуренс Hook2 у вигляді відтінків різного кольору.

Для зручності в роботі можна налаштувати ехолот Лоуренс хук2 на власний розсуд: яскравість дисплея, чутливість датчика, ідентифікація риби, звукова сигналізація про мілководдя. За відгуками рибалок, ехолоти Лоуренс хук2 Bullet варто купити для фідерної, спінінгової, толінгової риболовлі.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Ехолоти серії Hook2
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Серія Прибора:
Ціна, грн
Виробник
Тип Приладу
Тип датчика
Діагональ екрану
Серія Прибора
Кількість променів
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Послуги з встановлення та налаштування
Консультація фахівця
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою