Човни надувні ПВХ двомісні від 2.4 до 2.9м

Купівля двомісних човнів ПВХ безпосередньо у виробника

Надувний двомісний човен – стандартний варіант для тих, хто перебуває в пошуку універсального плавального засобу для риболовлі або коротких вилазок. Здебільшого це легкий і маневрений плавзасіб, з керуванням якого зможе впоратися практично кожен. Ще одна очевидна перевага полягає в тому, що ціна на 2-місний човен – досить невелика. А для того щоб бути впевненим в якості своєї покупки, важливо лише зупинитися на продукції перевіреного виробника.

Надувний двомісний човен для риболовлі від “АкваМанії”

«АКВА МАНІЯ» – суднобудівна компанія, працівники якої регулярно стежать за тим, щоб їхній матеріал відповідав всім передовим розробкам в даній галузі. Варто відзначити, що навіть двомісні надувні човни не стали винятком у цьому плані. До того ж клієнт має можливість купити такий виріб за адекватною ціною, оскільки виробництво бренду в основному сконцентровано в Україні. Власне, 2-місний надувний човен від «АКВА МАНІЯ» має наступні переваги:

  1. Достатня щільність тканини. Орієнтуючись на опис до найбільш популярних моделей, можна переконатися, що їхня щільність – 850 – 950 г / м². Завдяки цьому для двомісного човна не страшні механічні пошкодження, яких не уникнути в процесі експлуатації. Йдеться як про ті нестандартні ситуації, які можуть виникнути на воді, так і про ті, що відбуваються в процесі транспортування і навіть звичайного зберігання човна. Варто відзначити, що ціна на щільні двомісні човни ПВХ від «АКВА МАНІЯ» є однією з найнижчих на ринку подібних українських товарів.
  2. Оптимальна довжина залежно від різних побажань клієнта. Середній показник двомісного надувного човна від «АКВА МАНІЯ» зазвичай варіюється від двох з половиною до трьох метрів. У цьому плані краще ознайомитися з продукцією наживо, особливо якщо йдеться про купівлю вашого найпершого човна. Магазин, в якому представлено більшість моделей від бренду «АКВА МАНІЯ» знаходиться в Харкові. Якщо ж клієнт запланував винятково купівлю онлайн, досить звернутися в довідкову службу для отримання детальної консультації щодо розмірів човна.
  3. Надійні гарантійні зобов'язання. Термін гарантії на стандартний плавальний засіб такого плану становить 5 років. У разі виходу з ладу майстри докладуть усіх зусиль до того, щоб знову привести пристрій у дію. Це основа довіри клієнтів, а також – одна з основних причин хорошої репутації команди «АКВА МАНІЯ». Перед початком експлуатації подібної моделі рекомендуємо ознайомитися з переліком випадків, на які поширюються гарантійні умови.
  4. Достатня місткість. У стандартному двомісному човні з асортименту «АКВА МАНІЯ» вистачить місця для зберігання риболовних снастей, що на практиці виявляється цінною перевагою. До того ж в деяких моделях можуть поміститися троє людей всупереч даним, заявленим в інструкції. При цьому довжина і ширина двомісного надувного човна залишаються стандартними. Однак не варто забувати про те, що середній показник середньої вантажопідйомності такого човна рідко перевищує 270 кілограмів.

Купити якісний двомісний човен ПВХ сьогодні можна в Інтернеті, не побоюючись при цьому підробок і переплат. Завдяки тому, що суднобудівна компанія «АКВА МАНІЯ» використовує матеріали тільки від перевірених виробників, кожен двомісний човен в її асортименті відрізняється гідною якістю. З іншого боку, це ніяк не відбилося на цінах човнів для риболовлі.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Фільтр товарів
ДОВЖИНА:
Ціна, грн
По типу
За наявністю Транца (вузол кріплення навісного мотора)
За пассажиромісткості
ЗА ТИПОМ ПАЙОЛА
ПО ПРИЗНАЧЕННЮ
ПО Діаметру балона
ДОВЖИНА
ПО МІСТУ
ЗА МАКСИМАЛЬНОЮ ПОТУЖНОСТІ ДВИГУНА
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
5 років гарантії
Безкоштовна доставка без передоплати
Консультація фахівця
Товари зі знижкою
Мотори для лодок
Човни надувні ПВХ двомісні від 2.4 до 2.9м
Показувати:
Сортувати: