Мотори для човнів Двотактні

Двотактні мотори для човна: легкий вибір

Щоб човен швидко рухався без використання весел, багато хто купує якісні та потужні мотори. Вони кріпляться до транці і не займають місця. Такі пристрої для човна підійдуть для звичайних прогулянок по річці, риболовлі, полювання тощо. Відрізняються мотори своїми характеристиками.

Наприклад, є двотактні і чотиритактні конструкції. Перші мають великий попит. Купити кращі мотори 2-тактні для човна за прийнятними цінами можна в нашому інтернет-магазині. У нас широкий вибір продукції, висока якість і професійні консультанти, які допоможуть визначитися з вибором.

Двотактні (2-х тактні) мотори для човна: особливості

Мотор для човна став популярним ще з другої половини 20 століття. Він не займав багато місця, легко демонтувався за потреби, показував високу потужність і швидкість, в порівнянні зі своїми аналогами або веслами.

Як тоді, так і сьогодні мають попит саме двотактні мотори для човнів. Вони мали невелику вагу, не вимагали частого або складного ремонту. Сьогодні саме такі конструкції купують для невеликих човнів.

Сучасні виробники пропонують електричні, дизельні та бензинові види двигуна. Але саме бензинові моделі відрізняються за тактністю.

Двотактний двигун, який встановлений в моторі, виконує свої функції в такий спосіб: робочий процес відбувається в циліндрах, де за два ходи поршня відбувається 1 оборот колінчастого вала. Оскільки потрібно всього один оборот для проходження циклу, то це дозволяє знімати велику потужність з обсягу при подібних оборотах двигуна.

Переваги двотактних моторів для човнів 

Немає нічого дивного, що саме ці варіанти моторів для човнів лідирують в рейтингу найбільш поширених сьогодні на ринку. Ось основні їхні плюси:

  1. Двотактні конструкції мають невелику вагу. Вони є найлегшими паливними моторами.
  2. Конструкція дозволяє активно експлуатувати пристрій тривалий час. При цьому двотактні моделі не складні в обслуговуванні і взагалі у використанні.
  3. Двигун не займає місце в човні. Він легко кріпиться в разі потреби і знімається. Його можна зберігати в зручному місці, не обов'язково возити за собою.
  4. Такий двотактний варіант буде оптимальним для невеликих човнів завдовжки до чотирьох метрів. Він зможе дати судну необхідну швидкість, але при цьому не перевантажити його.
  5. Двотактний двигун для човна має масу різновидів за виробником. Наприклад, у нас на сайті представлені моделі компаній Hidea, Parsun, Suzuki. Також відрізняються вони потужністю. Можуть мати від однієї-двох і до п'ятдесяти кінських сил. Щодо системи управління виділяють двотактні румпельні та дистанційні варіанти. За висотою ранця є двигуни 381 мм і 508 мм (представлені в нашому каталозі).

До мінусів двотактних човнових моторів фахівці відносять шумність, обмежений ресурс. При цьому двигуни вимагають використання суміші бензину і моторного мастила. Знову ж, такі моделі не можна назвати екологічними, оскільки вони виділяють вихлопні гази, а іноді можуть скидати у воду частинки невідпрацьованого палива.

Особливості вибору двотактної моделі двигуна для човна

Щоб підібрати оптимальний варіант, важливо відштовхуватись від його характеристик, параметрів вашого судна, зручності використання. Наприклад, двотактні мотори для човнів можуть запускатися вручну або за допомогою електростартера. Перші варіанти мають меншу ціну, не важкі. У них є спеціальна мотузка, за яку потрібно потягнути. З мінусів: це вимагає певної сили і вправності.

Електронний пуск 2-тактних моторів є простішим. Досить натиснути кнопку або повернути ключ. Однак вони більше важать і коштують дорожче.

Має значення потужність двотактного човнового мотора. Наприклад, варіанти до 5 кінських сил підійдуть для невеликих надувних човнів, призначених для риболовлі, прогулянок на озері або річці. Вони допомагають плавзасобу рухатися зі швидкістю до 10 км / год.

Двотактний двигун для човна з потужністю від 5 до 15 к.с. підійде для конструкцій, які вміщують близько 3 пасажирів. Він дозволяє досягати швидкості до 30 км / год. Важчі і потужніші конструкції 2х тактних двигунів для човнів використовуються вже для катерів та ін. Вони підійдуть для швидкісних прогулянок річками або водосховищами.

Отже, купити двотактний двигун для човна можна без труднощів. У нас на сайті представлені абсолютно різні варіанти даної техніки, які ви зможете встановити на свій засіб пересування.

При виборі двотактного мотора для човна важливо враховувати його потужність, особливості роботи. Також важливим буде розмір човна, сфера його використання.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Мотори для човнів Двотактні
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Тактность:
Ціна, грн
Виробник
Тактность
ПОТУЖНІСТЬ, К.С.
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ
ТРІМ
Висота транца
СИСТЕМА ЗАПУСКУ
ТИП ДВИГУНА
ПОХОДЖЕННЯ
ПО МІСТУ
ЗАСТОСУВАННЯ
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою