Гермомішки

Гермомішки: функціональна упаковка для захисту будь-яких речей

Практично в будь-яких походах є ймовірність того, що речі можуть намокнути. Адже немає нічого більш неприємного, ніж вологий спальник перед сном. Захистити речі допоможе гермоспорядження. Воно пропонується різних видів — від невеликих кейсів до мішків та баулів. Гермомішки — це спеціальні вкладиші в рюкзак або спорядження, яке може використовуватися окремо. Вони стали надійними супутниками не тільки туристів-водників, але й мисливців, учасників піших походів та різних експедицій.

Особливості гермомішків

Сама назва такої екіпіровки вже говорить про те, що вона покликана забезпечити герметичність, тобто не дати волозі проникнути всередину. Ну або назовні — залежить від того, як саме використовувати гермомішки (насправді вони є багатофункціональним екіпіруванням, але про це трохи пізніше).

Для виготовлення гермомішків використовуються різні види тканин, які не промокають. В інтернет-магазині Aqua Mania можна купити за доступною ціною вироби з поліестеру з покриттям ПВХ. Матеріал має кілька переваг:

У нас можна купити гермомішки бренду Tramp з доставкою по Києву та Україні. Вони виготовлені з прозорого або кольорового матеріалу. Прозорі гермомішки зручні тим, що дозволяють побачити вміст, не викладаючи речей. Завдяки цьому доведеться витрачати менше часу на пошуки потрібного. Якщо ж важливо зробити мішок більш помітним, то можна вибрати виріб з яскравого матеріалу. У деяких випадках це допоможе значно полегшити орієнтування на місцевості та пошук табору.

Які види гермоспорядження можна купити

У нашому інтернет-магазині можна купити гермоспорядження двох видів:

Купити рюкзак або мішок — вибір особисто кожного. Першочергово потрібно орієнтуватися на умови, в яких буде використовуватися спорядження.

Обсяг гермомішків: як вибрати й купити відповідне спорядження?

У нашому інтернет-магазині можна вибрати й купити гермомішки різної місткості — від мініатюрних до справжніх гігантів. Об’єм спорядження може бути таким:

Гермомішок може транспортуватися окремо або його вкладають всередину туристичного рюкзака. Перед тим, як загорнути стрічку і застебнути фастекс, потрібно стравити зайве повітря з мішка, тим самим зменшивши його об’єм.

Гермоупаковка коштує відносно недорого, тому для різних потреб можна купити кілька мішків різного об’єму. Це значно спростить транспортування й зберігання речей під час походів та експедицій.

Багатофункціональність гермомішків: для зберігання речей і не тільки

Серед бувалих туристів і людей, чия професійна діяльність пов’язана з походами, гермомішки користуються великою популярністю. Адже така упаковка дозволить не тільки захистити речі від промокання. Мішки часто використовують і для інших цілей:

Туристи вигадують ще безліч способів використання гермомішків у похідних умовах. Тому таку упаковку слід обов’язково купити тим, хто любить проводити час на природі.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Гермомішки
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Гарантія якості
Широкий асортимент
Консультація фахівця
Відправлення без передоплати
Товари зі знижкою