Надувні човни ПВХ з транцем

Надувний човен ПВХ з транцем – відмінне рішення для відпочинку та риболовлі 

Полівінілхлорид кардинальним чином змінив ринок надувних човнів, витіснивши гумові моделі. Завдяки великому запасу міцності і простоті у догляді, човен з армованого ПВХ з транцем має великий попит.

В каталозі Aquamania.ua представлений широкий асортимент надувних човнів зі стаціонарним транцем за доступними цінами, серед яких можна вибрати модель, яка підходить для ваших цілей.

Як вибрати човен ПВХ з транцем 

Транець – задня частина надувного човна, на яку кріпиться підвісний мотор. Розрізняють навісні і стаціонарні транці.

Надувні човни ПВХ зі стаціонарним транцем є кращими, оскільки мають більший запас міцності, а також є зручними в конструктивному плані. Навісний транець потрібно постійно встановлювати і знімати, а це може негативно позначитися на кріпленні виробу.

Вибираючи човен з транцем, необхідно звернути увагу на щільність матеріалу, з якого він виготовлений. Чим більшу кількість шарів має матеріал, тим більшим запасом міцності він буде володіти. Але висока щільність впливає на вагу виробу, тому може виникнути проблема з транспортуванням плавального засобу.

Оптимальною щільністю матеріалу для двомісного виробу вважається 900 г / м² – 1100 г / м². Такий ПВХ має 5 шарів. Одномісні моделі мають дещо нижчу щільність, що робить транспортування плавального засобу простим навіть для однієї людини.

Човен з транцем призначений для розміщення мотора, тому важливо подбати про надійність виробу і безпеку експлуатації з двигуном:

При таких характеристиках човен може витримувати вищий тиск, легко переносити наліт на корчі і гострі предмети, а також є досить стійким на воді.

Рекомендації щодо вибору човна ПВХ зі стаціонарним транцем 

Перед тим як купити човен ПВХ з транцем, необхідно визначитися з низкою нюансів, які допоможуть зробити остаточний правильний вибір.

Також перед купівлею необхідно розглянути необхідність встановлення мотора і додаткових аксесуарів у вигляді захисного тенту, рундука для речей тощо. Розібравшись з цими нюансами, можна підібрати в нашому каталозі оптимальні за матеріалами, формою, габаритами і забарвленням моделі.

В інтернет-магазині Aquamania можна купити човен з транцем за вигідною ціною. Наша компанія має власне виробництво і багаторічний досвід створення надувних човнів, використовуючи тільки якісні матеріали. Разом із замовленням, наші клієнти отримують 5-річну гарантію якості і сертифіковану продукцію.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Фільтр товарів
За наявністю Транца (вузол кріплення навісного мотора):
Ціна, грн
По типу
За наявністю Транца (вузол кріплення навісного мотора)
За пассажиромісткості
ЗА ТИПОМ ПАЙОЛА
ПО ПРИЗНАЧЕННЮ
ПО Діаметру балона
ДОВЖИНА
ПО МІСТУ
ЗА МАКСИМАЛЬНОЮ ПОТУЖНОСТІ ДВИГУНА
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
5 років гарантії
Безкоштовна доставка без передоплати
Консультація фахівця
Товари зі знижкою
Надувні човни ПВХ з транцем
Показувати:
Сортувати: