Надувні човни ПВХ з транцем

Надувний човен ПВХ з транцем – відмінне рішення для відпочинку та риболовлі 

Полівінілхлорид кардинальним чином змінив ринок надувних човнів, витіснивши гумові моделі. Завдяки великому запасу міцності і простоті у догляді, човен з армованого ПВХ з транцем має великий попит.

В каталозі Aquamania.ua представлений широкий асортимент надувних човнів зі стаціонарним транцем за доступними цінами, серед яких можна вибрати модель, яка підходить для ваших цілей.

Як вибрати човен ПВХ з транцем 

Транець – задня частина надувного човна, на яку кріпиться підвісний мотор. Розрізняють навісні і стаціонарні транці.

Надувні човни ПВХ зі стаціонарним транцем є кращими, оскільки мають більший запас міцності, а також є зручними в конструктивному плані. Навісний транець потрібно постійно встановлювати і знімати, а це може негативно позначитися на кріпленні виробу.

Вибираючи човен з транцем, необхідно звернути увагу на щільність матеріалу, з якого він виготовлений. Чим більшу кількість шарів має матеріал, тим більшим запасом міцності він буде володіти. Але висока щільність впливає на вагу виробу, тому може виникнути проблема з транспортуванням плавального засобу.

Оптимальною щільністю матеріалу для двомісного виробу вважається 900 г / м² – 1100 г / м². Такий ПВХ має 5 шарів. Одномісні моделі мають дещо нижчу щільність, що робить транспортування плавального засобу простим навіть для однієї людини.

Човен з транцем призначений для розміщення мотора, тому важливо подбати про надійність виробу і безпеку експлуатації з двигуном:

При таких характеристиках човен може витримувати вищий тиск, легко переносити наліт на корчі і гострі предмети, а також є досить стійким на воді.

Рекомендації щодо вибору човна ПВХ зі стаціонарним транцем 

Перед тим як купити човен ПВХ з транцем, необхідно визначитися з низкою нюансів, які допоможуть зробити остаточний правильний вибір.

Також перед купівлею необхідно розглянути необхідність встановлення мотора і додаткових аксесуарів у вигляді захисного тенту, рундука для речей тощо. Розібравшись з цими нюансами, можна підібрати в нашому каталозі оптимальні за матеріалами, формою, габаритами і забарвленням моделі.

В інтернет-магазині Aquamania можна купити човен з транцем за вигідною ціною. Наша компанія має власне виробництво і багаторічний досвід створення надувних човнів, використовуючи тільки якісні матеріали. Разом із замовленням, наші клієнти отримують 5-річну гарантію якості і сертифіковану продукцію.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Фільтр товарів
За наявністю Транца (вузол кріплення навісного мотора):
Ціна, грн
По типу
За наявністю Транца (вузол кріплення навісного мотора)
За пассажиромісткості
ЗА ТИПОМ ПАЙОЛА
ПО ПРИЗНАЧЕННЮ
ПО Діаметру балона
ДОВЖИНА
ЗА МАКСИМАЛЬНОЮ ПОТУЖНОСТІ ДВИГУНА
ПО МІСТУ
гумові човни
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
5 років гарантії
Безкоштовна доставка без передоплати
Консультація фахівця
Товари зі знижкою
Мотори для лодок
Надувні човни ПВХ з транцем
Показувати:
Сортувати: