Термосумки і Сумки холодильники

Термосумки та сумки-холодильники – як вибрати ідеальний варіант 

Термосумки – це спеціальні переносні ємності для їжі, які здатні зберігати температуру внутрішнього середовища від 4 до 24 годин. Всі термосумки можна розділити на три основні категорії:

Ефективність з точки зору експлуатаційної придатності всіх цих виробів для зберігання їжі, мабуть, відповідає рейтингу нашого списку. Тобто найефективнішими вважаються переносні холодильники, які можуть не просто зберігати потрібну температуру, але і охолоджувати продукти. Принаймні до тих пір, поки працює зовнішній енергоносій. На другому місці розташовані сумки-холодильники, які можуть запросто похвалитися дуже високим термозахистом. На третьому місці, як ви самі бачите, розташувалися звичайні термосумки, які здатні зберегти тепло або холод продуктів в період від 4-12 годин.

Увага!

Інтернет-магазин "Акваманія" пропонує своїм новим і постійним клієнтам придбати найякісніші, експлуатаційно надійні, стійкі до зовнішніх впливів термосумки та сумки-холодильники за найкращою ціною в Україні! Харків, Київ, Одеса, Дніпро, Краматорськ, Сіверськодонецьк або Євсуг – сьогодні немає жодного міста, села чи селища в Україні, де б недоступні були товари від інтернет-магазину "Акваманія"! Ми готові подарувати вам найякісніші продукти за адекватними цінами.

На що потрібно звертати увагу при виборі сумок-холодильників та термосумок 

Якщо ви хочете купити термосумку або сумку-холодильник, неважливо, якого обсягу (кількість умовних літрів), зверніть увагу на низку деталей. Адже саме ці нюанси забезпечують наявність або відсутність позитивного результату під час експлуатації.

Увага!

Інтернет-магазин "Акваманія" може гарантувати позитивний результат тільки при дотриманні рекомендованих умов експлуатації! Сумки-холодильники та термосумки не можна перевантажувати, переносити в них продукти у відкритому вигляді, чистити та прати без дотримання рекомендованих умов.

Акумулятори холоду, зовнішнє живлення – основні нюанси використання сумок-холодильників влітку 

Щоб продукти максимально довго залишалися холодними, варто купити сумки-холодильники з товстими стінками, від 8 мм. Але якщо є така можливість, розгляньте варіанти з товщиною стінок від 15 мм.

Щоб програмувати ефективність сумки холодильника, можна використовувати або акумулятор холоду, або пристрій, який працює від зовнішнього електроживлення, а тому здатен охолодити наявні всередині портативного холодильника продукти.

Щоб максимально довго зберегти низьку температуру всередині сумки-холодильника, дехто використовує звичайні пластикові пляшки з водою. Але набагато ефективніше себе показують акумулятори, плоскі прямокутні або квадратні ємності, заповненої спеціальною рідиною. Вони охолоджуються всередині звичайної морозильної камери та набагато довше, ніж звичайна пластикова пляшка з водою, зберігають низьку температуру в сумці-холодильнику. Ну і займають менше місця, а ще ніколи не лопнуть!

 Як зберегти тепло за допомогою термосумки або сумки-холодильника

Щоб максимально довго зберегти тепло в термосумці, вибирайте варіанти з металізованою внутрішньою поверхнею. Як це працює? Будь-який предмет випромінює інфрачервоні промені. Приблизно уявити, як це відбувається, можна якщо згадати роботу тепловізора. Металізована поверхня внутрішнього шару відбиває випромінення тепла знову всередину термосумки, таким чином продукти залишаються теплими набагато довше, ніж якщо використовувати термосумки просто з утепленими стінками.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Термосумки і Сумки холодильники
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
По типу ::
Ціна, грн
Виробник
По типу :
Акумулятор Холода
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
5 років гарантії
Безкоштовна доставка без передоплати
Консультація фахівця
Товари зі знижкою