Рятувальні жилети

РЯТУВАЛЬНІ І СТРАХУВАЛЬНІ ЖИЛЕТИ – НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ НА ВОДІ

Кожен рибалка, який займається виловом риби з плавального засобу, точно знає, що рятувальний жилет є елементом його екіпірування. Адже подібне спорядження гарантує його безпеку під час будь-яких непередбачених ситуацій на воді. І це означає, що, маючи в своєму арсеналі подібний засіб захисту, можна бути впевненим, що рибалка, який опинився у водоймі волею випадку, обов'язково втримається на плаву. Тому, вирушаючи на риболовлю на човні або просто плануючи відпочинок на катері, варто подбати про максимальний рівень безпеки всіх учасників процесу. Отже, потрібно купити рятувальний жилет.

Але де ж придбати подібний виріб, яке не тільки забезпечить людині додаткову плавучість, але і буде коштувати відносно недорого? Відповідь проста: інтернет-магазин Aqua Mania пропонує величезний асортимент рятувальних жилетів за найбільш прийнятними цінами. Адже ми здійснюємо продаж продукції без посередників, тому гарантуємо своїм покупцям одні з найнижчих цін на ринку. Але перш ніж купити вироби, важливо розібратися, з що вони виготовляються, яких видів бувають, а також якою є специфіка їхнього вибору.

РЯТУВАЛЬНІ ЖИЛЕТИ: ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

Як зазначалося раніше, головне в рятувальному жилеті – плавучість. Вона досягається завдяки конструктивним особливостям плавального жилета. Тому сучасні виробники пропонують споживачам подібні засоби захисту, що виготовляються із синтетичної тканини з поліуретановим просоченням (нейлонові або неопренові) або з прогумованого матеріалу з різними добавками. Це залежить від наповнювача рятувального жилета – набивні вироби наповнюються спеціальною піною, тоді як надувні жилети наповнюються повітрям.

Завдяки спеціальній конструкції рятувального жилета, людина, яка потрапила в воду, лягає обличчям догори. Це можливо завдяки великим переднім камерам з наповнювачем. Що стосується колірної гамми, то виробляються подібні вироби в яскравих кольорів, внаслідок цього не помітити потерпілого в воді, навіть в темний час доби, практично неможливо. Фіксується подібне екіпірування за допомогою спеціальних пряжок і силових строп, вони допомагають виріб підігнати по фігурі. А купити надувний рятувальний жилет в Києві або замовити набивний засіб захисту в інше місто України, вирішувати вам.

ЗАХИСНІ ЖИЛЕТИ: ОСОБЛИВОСТІ КЛАСИФІКАЦІЇ

Сьогодні розрізняють два види захисних плавальних жилетів – рятувальний й страхувальний. Обидва продукти розроблено для гарантії безпеки людини, що опинилася у воді з різних причин. Головна їхня відмінність – плавучість:

Рятувальні жилети поділяються на такі категорії:

З огляду на той факт, що першочергове завдання людини, яка потрапила в воду, перевернулася човна, – швидше вибратися з неї, а, отже, дістатися до берега, захисне спорядження має мати хорошу плавучість. Виходячи з цього, рятувальний жилет, найбільш оптимальний для риболовлі – це той, що є компромісним рішенням між пасивною і активною безпекою. А недорого купити рятувальний жилет для дорослих в Харкові або замовити подібний засіб захисту в інші міста України можна в інтернет-магазині «Аква Манія».

ВИБІР РЯТУВАЛЬНОГО ЖИЛЕТА: НО ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ?

Підбираючи рятувальний жилет для риболовлі, краще все-таки віддати перевагу виробу, оснащеному не тільки додатковими водонепроникними кишенями, а й укомплектованому спеціальним твердим наповнювачем. Крім того, в процесі вибору зверніть увагу на такі особливості:

Щоб купити рятувальний жилет в Дніпрі (Дніпропетровську) або замовити його доставку в Одесу, а також будь-які інші регіони країни, досить відвідати сайт aquamania.ua, де з величезного розмаїття моделей можна підібрати подібний засіб захисту, найбільш оптимальний як за розміром, так і за іншими параметрам. Якщо є потреба, то ви можете розраховувати на допомогу наших фахівців, які з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.

В коршику пусто!

Фильтры
Показувати:
Сортувати:
Фільтр товарів
Ціна, грн
Виробник
По типу :
Група
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
Гарантія якості
Консультація фахівця
Відправлення без передоплат
Товари зі знижкою
  • 24 05 2018

Ехолот – це спеціальний пристрій для дослідження особливостей дна водойми. Він не є необхідністю, проте здатен значно спростити процес риболовлі.