Весла для каяка

Весла для каяка – види, особливості, як вибрати та купити

Весло зазвичай не входить у комплектацію каяка, так що купувати його доведеться окремо, при цьому до процесу вибору слід підходити не менш відповідально, ніж до купівлі самого човна. Весло — єдиний двигун плавзасобу, так що точно заслуговує на найпильнішу увагу. Досвідчені спортсмени та професіонали чудово знають, що економія тут недоречна. Так що, плануючи купити весло для каяка серед виробів бюджетного класу, треба постаратися знайти найкраще із можливих.

Що потрібно врахувати при виборі весла для каяка

Принциповою для вибору може стати форма лопатей. Вони бувають двох видів – симетричні та асиметричні. Кожен тип конструкції підходить для використання у різних умовах. Порівнявши дві частини лопаті, ви одразу помітите різницю.

  1. Якщо вони рівні за габаритами і не відрізняються формою, це симетрики. Вони чудово підходять для слалому, їх купують для сплаву гірськими річками, оскільки широка лопать при зануренні забезпечує потужний гребок. Через це човен легко утримувати на плаву і розвертати туди, куди потрібно. Ціна симетричних весел нижча, ніж вартість асиметриків. Їх часто можна знайти у пунктах прокату.
  2. Якщо частини не однакові, лопать набуває асиметричної форми. Саме цей варіант найчастіше використовується у сучасних моделях. Туристи, вирушаючи в далекі подорожі, вважають за краще купити весло для каяка з асиметричними лопатями, що дають рівномірний і плавний гребок. Вони мають невелику вагу та меншу площу лопаті, завдяки чому гребки виходять швидшими. При цьому витрачається менше енергії, а отже, меншими будуть напруга та втома.

Довжина весла підбирається індивідуально, відповідно до параметрів спортсмена та специфіки використання – для прогулянок тихою водою, морського каякінгу або, наприклад, сплаву по озерах.

Класифікація весел за типом використання

Коли є завдання купити весло для каяка, це свідчить, що з видом каякінгу ви вже визначились. У продажу можна знайти моделі наступних категорій – рекреаційні, турингові, whitewater і спортивні:

Кожен досвідчений каякер скрупульозно вибирає весло з урахуванням свого зросту, ваги та хвата, оскільки від інвентарю залежатиме його здоров'я, а в деяких випадках і життя. Надійне весло для каяка за вигідними цінами можна купити у каталозі нашого інтернет-магазину. Гарантія на усі вироби в асортименті – 12 місяців.

Цілісні та розбірні весла для каяка – плюси та мінуси

У продажу є як цілісні, так і розбірні моделі. Розбірні весла з регулюванням кута лопаті широко застосовуються у походах та експедиціях. Розбірне весло для каяка підходить однаково правшам і лівшам, каякерам-початківцям і досвідченим веслярам. Висока зносостійкість інвентарю досягається завдяки використанню міцного алюмінієвого шафта і лопатей, зроблених з первинного ПВХ.

Розбірні весла мають очевидну перевагу – їхня конструкція істотно спрощує транспортування. Такий інвентар легко упаковати в чохол і перевозити в рюкзаку, знімаючи низку проблем із логістикою доставки до місця старту.

Що стосується недоліків розбірних моделей, слід назвати відносну вразливість з'єднань. У порівнянні з цільними конструкціями, вони вимагатимуть більш обережного поводження, наприклад, їх не варто жбурляти на кам'янистий берег, щоб не пошкодити.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Весла для каяка
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
ЗА ТИПОМ:
Ціна, грн
Виробник
ЗА ТИПОМ
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
Гарантія якості
Консультація фахівця
Відправлення без передоплат
Товари зі знижкою