websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

+38 (068) 61-77-167 Купити
Весло Байдарка / Каяк регул. кута / розбірне 230 см

Весло Байдарка / Каяк регул. кута / розбірне 230 см

2397- AQUA MANIA
Весло Байдарка / Каяк регул. кута / розбірне 230 см
Є в наявності 1598
1 598 грн.
Є в наявності
2 відгуків
Написати відгук
Бренд: AQUA MANIA
Матеріал виробу: алюміній + первинне ПВХ
Гарантія на виріб: 12 місяців
Колір виробу: сріблястий + чорний
Розмір виробу: довжина 230 см
Призначення: Байдарка / Каяк
  В кошик Приват БанкМоно Банк
  • ми виробник
  • 1 рік гарантії
  • продаж продукції без посередників
  • консультауія спеціаліста
  • відправка без передоплати
  • Залишити відгук

    Опис Весло байдарка / каяк регул. кута / розбірне 230 см

    Розбірне весло байдарка/каяк з регулюванням кута 230 см – інноваційне та ергономічне. Завдяки розбірній конструкції його зручно перевозити, поклавши у відповідну сумку або багажник. Управління позицією лопатей теж дає переваги. Наприклад, від їхньої позиції залежить опір у повітрі. Нерозгорнуті лопаті «підштовхуватимуть» повітря. Це особливо відчувається, якщо доводиться йти човном проти вітру. Також весла з нерозгорнутими лопатями м'яко входять у воду, а щоб витягнути їх на поверхню, практично не потрібні зусилля. Такий варіант весел можна купити тим, хто рідко ходить із мотором.

    Характеристикидокладніше
    Характеристики виробу
    Бренд AQUA MANIA
    Матеріал виробу алюміній + первинне ПВХ
    Гарантія на виріб 12 місяців
    Колір виробу сріблястий + чорний
    Розмір виробу довжина 230 см
    Призначення Байдарка / Каяк
    Відгукипоказати всі відгуки
    Характеристики виробу
    Бренд AQUA MANIA
    Матеріал виробу алюміній + первинне ПВХ
    Гарантія на виріб 12 місяців
    Колір виробу сріблястий + чорний
    Розмір виробу довжина 230 см
    Призначення Байдарка / Каяк
    03.12.2021
    4
    Ну конечно цены меня порадовали) Я вопросов по самих веслах не имею вообще, все круто но цены. Я пожалуй не буду говорить сколько я бы дал за такие два весла в магазине для спортивной гребли
    Моя оцінка:
    25.11.2021
    4
    Ого, неплохо для магазина рыбацких лодок) Даже угол лопасти менять можно. Ну я вам скажу с таким веслом не стыдно и на олимпиаду ехать. Я не шучу, очень круто все сделано. Вы молодцы
    Моя оцінка:

    Написати відгук

    Доставка

    Відділення Нової пошти;

    Адресна доставка кур'єром Нової пошти;

    Доставка човнів, ехолотів - Безкоштовно!

    Оплата

    При отриманні на Новій пошті - накладений платіж;

    Онлайн на сайті - LiqPay від Приват Банк

    Передоплата за реквізитами на розрахунковий рахунок;

    Замовлення товарів по телефону приймаються з 9-00 до 19-00: +38 (066) 61-77-167 +38 (073) 61-77-167 +38 (068) 61-77-167 Замовлення через кошик сайту цілодобово!
    Останні відгуки
    Володимир
    5
    Хочу подякувати колективу aqua mania за хороший, якісний човен А-280. Замовлення виконане в обговорені строки,все влаштовує.Рекомендую!
    Олександр,Балаклія
    5
    Заказав човен 280,обіцяли зробити протягом двух тижнів.Зробили за два дні.На третій день я вже в човні.Дуже вдячний за качество і відношенням до покупців.
    Олексій
    5
    Дякую магазину та менеджеру , замовив лодку т 280 з полом зробили новорічну знижку та ще і доставка безкоштовна. Всім працівникам Аква манія , мірного неба . Високий рівень в такій час .Всім раджу.
    Юра
    5
    Супер,супер,супер,купив човен на 2,4 м з полом суцільним,задоволений дуже,дякую
    Сергій
    5
    Дякую за якість та високий рівень у скрутні часи!
    ВЛАДИСЛАВ
    5
    ОТРИМАЛИ ЧОВЕН , РАДОСТІ НЕМАЄ МЕЖ. ЗАПАКОВАНО НА СОВІСТЬ, ДОСТАВКА ШВИДКА, А ЗА МЕНЕДЖЕРА ВЗАГАЛІ НЕМАЄ СЛІВ, НАСКІЛЬКИ ПРИЄМНА ЛЮДИНА,ВСЕ ПОЯСНИЛА, ЩЕ Й ВІДЕО ВИСЛАЛИ.ПОБІЛЬШЕ Б ТАКИХ ЛЮДЕЙ, ЗАСЛУГОВУЄ НА БОНУС
    виталий
    5
    ДОБРЫЙ ДЕНЬ . ДОЛГО ИСКАЛ ГДЕ ПРИОБРЕСТИ ЛОДКУ ДЛЯ РЫБАЛКИ ,НО ТАК КАК ПРОЖИВАЮ НЕ В УКРАИНЕ СТАЛО ПРОБЛЕМА С ПОКУПКОЙ,ЗНАЯ УКРАИНУ ,ПЕРВОЕ ЧТО ПРИХОДИТ В ГОЛОВУ ОБНАН ПРОБЛЕМА ПЕРЕСЫЛКИ И ТД, И ВОТ МОЙ ПЕРВЫЙ ПЕРВЫЙ ЗВОНОК МЕНЕДЖЕРУ КОТОРОГО ЗОВУТ РОМАН,ОКАЗАЛСЯ ОЧЕНТ ПРИВЕТЛИВЫМ УМНЫМ И ПРИЯТНИМ ЧЕЛОВЕКОМ ,ПОГОВОРИВ С РОМАНОВ Я ПОНЯЛ ЧТО СДЕСЬ Я И ОСТАНОВЛЮСЬ И НЕ ПОЖАЛЕЛ ,ВСЕ ЧТО ПРОСИЛ РОМАН СДЕЛАЛ И ВЫСЛАЛ НА УКАЗАНЫЙ АДРЕС ЗА ЭТО ЕМУ БОЛЬШОЕ СПАСИБО ,ПРОШУ ДЕРЕКТОРА ФИРМЫ ПРИМИРОВАТЬ ЗА ПРИКРАСНУЮ РАБОТУ РОМАНА,УДАЧИ ВАМ РЕБЯТА И ДЯКУЮ ,ДА ХРАНИТ ВАС ГОСПОДЬ
    vitaliy
    5
    ДОБРЫЙ ДЕНЬ,МЕНЯ ЗОВУТ ВИТАЛИЙ ПРОЖИВАЮ В НЕ УКРАИНЫ ,МЕЧТА БЫЛА КУПИТЬ ЛОДКУ И ХОРОШУЮ, И ВОТ СЛУЧАЙНО НАЩОЛ ВАШ САЙТ ,БЫЛ ОЧЕНЬ УДИВЛЕН ,ПРИЯТНЫМ ОБЩЕНИЕМ МЕНЕДЖЕРОМ ПО ПРОДАЖАМ КОТОРОГО ЗОВУТ РОМА ,ОЧЕНЬ ДОБРОСОВЕСТНЫЙ ПРИЯТНЫЙ И УМНЫЙ ЧЕЛОВЕК,БОЛЬШОЕ РОМА СПАСИБО ЗА ПОМОЩЬ ВАШУ,ПРОШУ ВЫПИСАТЬ ПРЕМИЮ ВАШЕМУ РОБОТНИКУ ,УДАЧИ ВАМ И МИРНОГО НЕБА ,ДА СОХРАНИТ ВАС ГОСПОДЬВСЕ БЫЛО БЫСТРО ОТПРАВКА И ВОТ ЧУДО ЛОДКА В ЕВРОПЕ МЕРСИ
    Юрий
    5
    Лодка 240Т, хорошая, все отлично. Служит уже около 3-х лет. Весла, исправны, накладки на сиденья форму держат, ничего не отклеивается, коврик - свою функцию выполняет. Но, есть претензии к плохому качеству ножного насоса, шланг хлипенький, им нужно аккуратно пользоваться и полуоборотный разьём плохо сидит в клапане лодки, часто выскакивает. С этим мерился пока не протерлась ткань насоса в нескольких местах и стала пропускать воздух. Она сделана из какой-то плотной ткани, покрытой тонким слоем веществом похожей на прорезиненный пластик. Придется покупать новый. Аква Мания, устраните недостатки насоса и сделайте на нем скобу, которая фиксировала бы его в закрытом состоянии, а то ... та...пластиковая скоба на шланге постоянно соскальзывает и функцию свою не выполняет. Адмiнiстратор: Дякуємо за чудовий вiдгук! кілька років тому було кілька звернень щодо насосів, насоси були замінені за гарантією, а конструкція доопрацьована.
    Василь
    5
    Замовив човен 260т. Виконали замовлення за два тижні як і попереджали!!!! Бо є черга! Човен задоволений якістю виготовлення! все надійно та практично! Як просив менеджера про обладнання човна так і надіслали!! Замовив м'які накладки на сидіння та турбіну для накачування. Все практично! Велике спасибі менеджеру Роману і всім професіоналам!! Ви молодці!!!!