Однопроменеві ехолоти

Однопроменеві ехолоти: що потрібно знати перш ніж купити рибопошукове обладнання

Датчик випромінювача однопроменевого ехолота посилає звукові імпульси у бік дна водойми. Зустрічаючи по дорозі різні предмети, промінь сонара досягає дна і відбивається назад до датчика. Оброблена інформація зображається на екрані.

Ехолот на 1 промінь: особливості та переваги

Однопроменеві пристрої – базові прилади з чудовим функціоналом. При прямому та зворотному русі промінь датчика збирає різну інформацію, яка обробляється процесором і виводиться на дисплей 1-променевого ехолота у вигляді графічної картинки, що рухається. У моделях, що закидаються, на 1 промінь інформація відбивається на екрані гаджета.

Якщо ви вирішили купити ехолот на 1 промінь, не сумнівайтеся – користуватися однопроменевим приладом нескладно. Усі налаштування за замовчуванням встановлені заводом-виробником. Можливо, спочатку ви захочете налаштувати однопроменевий апарат під свої умови риболовлі. Згодом може знадобитися деяка корекція одного променевого ехолота – не частіше одного-двох разів протягом року.

Деякі однопроменеві ехолоти дозволяють підключити додатково GPS приймач, що допомагає зберігати маршрути та улюблені точки риболовлі у пам'яті. Розглянемо детальніше лінійку моделей на 1 промінь, які можна вибрати та купити онлайн у нашому каталозі за цілком доступною ціною.

Ехолот 1-променевий Deeper START

Пристрій для виявлення риби на 1 промінь Deeper START належить до категорії пристроїв, що закидаються. Купити міцний надійний прилад з 1-променевим сонаром рекомендуємо для літньої та зимової риболовлі, з берега або човна. Переваги однопроменевого ехолота:

Ви можете купити 1-променевий ехолот Deeper Start і розраховувати на вдалу рибалку в широкому діапазоні кліматичних умов: робочі температури 0-40 ° С, велика глибина сканування однопроменевим пристроєм до 50 м, ширина променя 40 °, дальність дії променя сонара 50 м.

Ехолот однопроменевий Lowrance Hook2-4X Bullet

Компактний 1-променевий ехолот від провідного виробника морської електроніки Lowrance з діагоналлю екрану 4 дюйми – ідеальний пристрій для рибалки-початківця. Лоуренс Hook2-4X Bullet з 1 променем можна купити для байдарки, каное, човна.

Купити однопроменевий ехолот Лоуренс Hook2-4X Bullet означає перейти на абсолютно новий рівень риболовлі, це розширений інтуїтивно зрозумілий функціонал за цілком помірну плату.

Ехолот однопроменевий Lowrance Hook2-4X Bullet GPS

Безперечною перевагою однопроменевого ехолота є комплектація вбудованим приймачем GPS і розширена функціональність, доступна раніше лише пристроям преміумкласу. Перш ніж купити однопроменевий Lowrance Hook2-4X Bullet GPS, рекомендуємо переконатися в його унікальних характеристиках.

Для зручного користування модель на 1 промінь Лоуренс Хук 24х Буллет має три спеціальні режими перемикання сторінок зображення: ехолокація – з налаштуваннями автоматичного, користувальницького та зимового режиму, флешер – для зимової риболовлі, навігація – завдяки однопроменевому датчику можна промальовувати пройдений маршрут.

Величезна перевага однопроменевих ехолотів у тому, що купити пристрої можна за помірною ціною без втрати якості пошуку. Вони дійсно допомагають швидко знайти рибу, а не шукати цілий день потенційне місце лову.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Однопроменеві ехолоти
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Кількість променів:
Ціна, грн
Виробник
Тип Приладу
Тип датчика
Діагональ екрану
Серія Прибора
Кількість променів
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Послуги з встановлення та налаштування
Консультація фахівця
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою