Рятувальні жилети Для дітей

Рятувальні жилети для дітей: надійність та безпека 

Важливим елементом захисту, необхідним для відпочинку на воді, занять водним спортом, є дитячий рятувальний жилет. Слід потурбуватися про безпеку дітей під час купання, прогулянок на катерах, човнах. У компанії Aqua Mania можна підібрати та купити різноманітні моделі страхувальних жилетів для дітей різного віку.

Особливості й призначення рятувальних жилетів для дітей 

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені сучасні моделі страхувальних жилетів. Конструкція дитячих рятувальних жилетів розроблена так, що вони здатні утримувати на воді в правильному безпечному положенні – жилет розвертає дитину в положення лежачи на спині, горілиць. Моделі оформлені в яскравих відтінках.

Навіть якщо дитина не дуже добре плаває або взагалі не вміє плавати, у дитячому рятувальному жилеті вона зможе протриматися на поверхні води довгий час. Правильно зафіксований за допомогою страхувальних ременів дитячий жилет не зісковзне при падінні в воду.

Якщо ви проводите відпочинок на водоймі, поблизу річки, і йдеться про безпеку, то купити страхувальні жилети важливо для всіх членів сім'ї або екіпажу, а особливо для дітей. Наявність рятувальних засобів є обов'язковою вимогою до оснащення човнів і морських суден, літаків на випадок аварійної ситуації. Нехтування вимогами безпеки є неприпустимим.

Рятувальний жилет для дитини: що враховувати під час вибору 

Слід підбирати жилет відповідно до розміру і комплекції. Малий жилет може здавлювати, стискувати подих і рухи, не зможе забезпечити необхідну плавучість. Занадто великий в екстремальній ситуації може сповзти з тіла, а це є небезпечно. При виборі відповідної моделі рятувального жилета звертайте увагу на наступні характеристики виробів.

Крім того, при купівлі дитячого рятувального жилета рекомендується приміряти його на дитину або обов'язково враховувати об'єм грудей, зріст, оскільки досить часто діти, у яких приблизно однакова вага, можуть мати різні розміри.

Дитячі жилети для підстрахування: особливості модельного ряду 

Основне призначення дитячого рятувального жилета – забезпечити плавучість дитини, яка потрапила в воду. Це досягається з допомогою спеціальних матеріалів. Крім цього, завдяки особливій конструкції, при падінні забезпечується захист грудної клітки.

Рятувальний жилет AQUA MANIA для маленьких дітей 30-50 кг

Непромокальний наповнювач, наявність регулювання об’єму забезпечують міцність і зручність налаштування виробу по дитячій фігурі. Додаткову безпеку забезпечують пахова застібка і високий плавучий комір для стійкого положення над водою.

Недорогий страхувальний дитячий жилет AQUA MANIA 50-70 кг

Модель підходить для підлітків, які вміють плавати. Міцна синтетична тканина, непромокальний наповнювач надають дитячому страхувальному жилету високих характеристик плавучості. Завдяки регулювальним ременям, виріб можна оптимально підігнати по дитячій фігурі.

Рятувальний жилет WEEKENDER з неопрену S (YW1101), синій

Виготовлений з легкого і м'якого матеріалу. Для надійної фіксації на тілі оснащений міцною передньою блискавкою і двома регульованими застібками. Основні особливості: наповнювач – хлорвінілова піна, стійкість до морозів та спеки, непромокальність, здатність тривалий час підтримувати особу на воді. Розрахований на вагу 50-60 кг.

Дитячий рятувальний жилет WEEKENDER НЕОПРЕН S (YW1102), червоний

Дві передні регульовані застібки, два пахових кріплення, передня блискавка фіксуються зручно, здатні витримувати максимально допустимі навантаження на 50-60 кг. Модель оснащена світловідбивальними смугами, верхньою лямкою на спинці.

Дитячі рятувальні жилети за цінами виробника 

Конструкція, матеріал виготовлення дитячих рятувальних жилетів повністю відповідають встановленим вимогам міжнародного Кодексу з рятувальних засобів, що підтверджується сертифікатами відповідності. Пропонуємо купити онлайн рятувальний жилет в нашому інтернет-магазині «Аква Манія» – достатньо заповнити заявку на сайті. Якщо потрібна консультація, замовляйте дзвінок – ми обов'язково відгукнемося і порадимо, як вибрати та купити оптимальний варіант.

У нас можна купити дитячі рятувальні жилети оптом, для організації, наприклад, відпочинку організованих груп дітей. Відправлення – без передоплати. Доставку товарів здійснюємо в будь-які міста України – Київ, Харків, Дніпро, Суми.

Рятувальні жилети – дитячі і дорослі, врятували життя багатьом. Будемо сподіватися, що в майбутньому все менше і менше людей потраплятимуть в непередбачені ситуації.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Рятувальні жилети Для дітей
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Група:
Ціна, грн
Виробник
По типу :
Група
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
Гарантія якості
Консультація фахівця
Відправлення без передоплат
Товари зі знижкою