Човнові мотори потужністю від 100 до 150 к.с

Двигуни для човнів потужністю від 100 к. с. до 150 к. с. Suzuki: рекомендації як вибрати і де купити

Компанія Suzuki Motor Corporation виробляє високотехнологічну надійну техніку на власних заводах у 23 країнах світу. Завдяки відповідності високим стандартам підвісні двигуни Сузукі користуються особливою популярністю. Ви можете купити у нас моторні човни Сузукі за найбільш прийнятними цінами на ринку.

Технічні та конструктивні особливості моторів для човнів Suzuki

Потужні двигуни для човнів поставляються зі спеціальним багатофункціональним тахометром, у нього вбудовані системи контролю над роботою. Спеціальні сигнали та індикатори сповіщають про необхідність заміни мастила, падіння тиску мастила або перегрівання, функціонування інжекторної системи, запобігаючи більш серйозним поломкам і несправностям.

До важливих переваг двигунів для човнів Сузукі потужністю 100-150 к. с. відноситься оновлена ​​конструкція з технологією зміщення валів відносно один до одного – торсіонного та колінчастого. Завдяки цьому вдалося досягти настільки компактних розмірів навісних двигунів для човнів.

Двигун для човна Suzuki DF 100 BTL New

Двигун Сузукі потужністю 100 к. с. виготовлений на основі чотирициліндрового блоку циліндрів з чотирма клапанами та двома розподільними валами.

Купити двигун для човна Сузукі потужністю 100 к. с. – означає придбати надійний підвісний двигун зі зразковими характеристиками. Технологія електронного багатоточкового впорскування палива забезпечує плавний запуск двигуна Suzuki, низька кількість токсичних викидів в атмосферу, знижена витрата палива.

Купити мотор для човна Сузукі DF 115 ATL за доступною ціною можна в Aquamania

Наявність системи двоступінчастої редукції на моторі для човна Сузукі DF 115 ATL забезпечує необхідний крутний момент, і максимальний ККД без збільшення розмірів.

На ринку можна купити різні різновиди моделі Сузукі DF 115: під транець 508 мм та модель 115 ATX під транець 635 мм. Версії моторів для човнів Сузукі DF 115 AZL та Сузукі DF 115 AZX відрізняються зворотним обертанням гребного гвинта. Призначені для монтажу двох моторів з лівим і правим обертанням гвинта.

Мотори для човнів Suzuki DF 140 ATL, Сузукі 140 ATX

Оновлена ​​модель 2014 року, у порівнянні з попередніми модифікаціями лінійки Сузукі 140-сильних моторів для човнів, отримала сучасний дизайн капота, нові датчики: води у паливному фільтрі, детонації у блоці циліндрів, контролю кисню у вихлопній трубі.

Система збіднення палива, зміщення колінчастого та торсіонного валів відносно один одного, компактні габарити, інноваційна система охолодження – всі ці технології успадкували оновлені двигуни для човнів Сузукі потужністю 140 к. с. Серед особливостей:

Купити двигун для човна Сузукі потужністю 140 к. с. можна в наступних модифікаціях: модель Сузукі DF 140 ATL призначена під транець 508 мм, версія Suzuki 140 ATX – під транець 635 мм. Аналогічно двигунам для човна потужністю 115 к. с., у лінійці представлені модифікації зі зворотним обертанням гребного гвинта.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Човнові мотори потужністю від 100 до 150 к.с
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
ПОТУЖНІСТЬ, К.С.:
Ціна, грн
Виробник
Тактность
ПОТУЖНІСТЬ, К.С.
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ
ТРІМ
Висота транца
СИСТЕМА ЗАПУСКУ
ТИП ДВИГУНА
ПО МІСТУ
ПОХОДЖЕННЯ
ЗАСТОСУВАННЯ
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою