Мотори для човнів Mercury

Мотори для човнів Mercury: силові агрегати для суден різного типу

Запорука швидкого і безпечного пересування на воді – правильно підібрана пара «човен-мотор». Вони повинні відповідати не тільки один одному за потужністю і запасом міцності, але і відповідати низці інших вимог. Якщо йдеться про двигуни, то це функціональність, надійність, простота в управлінні, безпека з точки зору впливу на навколишнє середовище. Саме таким характеристикам відповідають мотори для човнів Mercury. Виробник є багаторічним лідером у сфері проєктування і виробництва двигунів для суден різних класів.

Mercury Marine: заслужений успіх виробника моторів для човнів

Компанія Mercury Marine, яка входила в групу Brunswick Corporation, була заснована в 1939 році в місті Сідарберге, штат Вісконсін, США. Її власник Карл Кікхайфер викупив збанкрутілий завод з виготовлення моторів для човнів. Його гострий розум і технічний талант дозволили компанії успішно пережити всі війни, економічні кризи і увійти в нове тисячоліття одним з кращих виробників моторів для човнів. Їхня політика спочатку була орієнтована на якість, інновації та надійність.

Застосувавши свій чималий інженерний і креслярсько-конструкторський досвід, Карл Кікхайфер разом зі своїми однодумцями створив двигун для човна, в якому були усунені всі головні недоліки агрегатів, що випускалися до цього. Це був значний стрибок, який багато в чому випередив свій час.

Попри те, що спочатку плани засновника Mercury Marine не були пов'язані з виробництвом моторів для човнів, новий двигун став потужним імпульсом для роботи над створенням силових установок для суден. Сьогодні всесвітньо відомий бренд Mercury Marine – це:

Це говорить про те, що практично в будь-якій країні можна не тільки купити мотори для човнів «Меркурі», а й отримати якісне обслуговування за потреби.

Переваги двигунів для човнів «Меркурі»

Характеристики підвісних моторів для човнів «Меркурі» опираються на передові технології. За ними стоять десятиліття інновацій та лідерства серед найсильніших гравців на світовому ринку. Переваги двигунів Mercury забезпечуються такими їхніми особливостями:

Ціна підвісних моторів для човнів «Меркурі» залежить від їхньої потужності, серії силового агрегату (відповідної функціональності) та інших характеристик.

Як вибрати та купити мотори для човнів Mercury

В інтернет-магазині AquaMania можна вибрати й купити мотори для човнів «Меркурі» з різними характеристиками. В процесі вибору необхідно звернути увагу на такі моменти:

Підвісні мотори для човнів «Меркурі» мають компактні розміри і невелику вагу. Їх легко встановлювати на будь-які плавзасоби, розраховані на застосування силових агрегатів певної потужності. Купити їх можна з доставкою в будь-яке місто України. Ми гарантуємо оригінальність і високу якість товарів американського бренду.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Мотори для човнів Mercury
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Виробник:
Ціна, грн
Виробник
ПОТУЖНІСТЬ, К.С.
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ
ТРІМ
Висота транца
СИСТЕМА ЗАПУСКУ
ТИП ДВИГУНА
ПО МІСТУ
ПОХОДЖЕННЯ
ЗАСТОСУВАННЯ
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою