Човни ПВХ чотиримісні Надувні

Човни надувні ПВХ чотиримісні – кому потрібні і для яких цілей підходять

Вирішуючи для себе, чи потрібен вам саме чотиримісний човен або можна обмежитися варіантом з меншою пасажиромісткістю, слід ретельно проаналізувати переваги і недоліки кожного рішення. 4-х місний надувний човен ПВХ – транспорт, до вибору якого слід підходити не менш відповідально, ніж до придбання автомобіля. Це дозволить вам користуватися якісним і надійним чотиримісним човном протягом довгих років без жодних загроз для безпеки пасажирів.

Гумовий надувний човен на 4 особи – у яких випадках такий вибір обґрунтований

Купити 4-місний човен прагнуть, перш за все, ті, хто планує регулярно полювати або рибалити в компанії друзів і однодумців. Для приємного сімейного відпочинку, коли на перший план виходить не тільки висока місткість і вантажопідйомність, але також відмінна керованість, стійкість, безпека і, звичайно, комфорт, саме чотиримісний гумовий човен стане оптимальним варіантом. Моторні кільові і плоскодонні моделі “Аква Манія”, розраховані на 4 особи, виготовляються з п'ятишарового армованого ПВХ щільністю 950-1000 г / м² і призначені для риболовлі та полювання, подорожей і туризму (ходіння на великі відстані), спортивних змагань, сімейного відпочинку на воді тощо.

Зверніть увагу – чотиримісний гумовий човен підлягає реєстрації, як і всі плавзасоби, що перевищують 2,5 метра за довжиною (якщо ваш човен коротший за 2,5 метра, але на ньому встановлений мотор, його теж обов'язково потрібно реєструвати).

Навіть якщо чотиримісний надувний човен ПВХ здається вам дуже містким, перевищувати рекомендовану в документації кількість пасажирів не рекомендується, щоб уникнути аварійних випадків і форс-мажорних ситуацій. Дотримуйтесь правил безпеки і запасіться необхідними засобами (рятувальний круг, жилети, запасне весло, ремкомплект тощо), щоб відпочинок на воді приносив задоволення і тільки приємні сюрпризи.

Чотиримісний надувний човен ПВХ – огляд топових моделей від “Аква Манія”

Залежно від того, яку зону ви обираєте для активного відпочинку з сім'єю або в компанії друзів – прибережні водні шляхи і тихі водосховища або ж безкраї простори і бурхливі води, ваш вибір впаде на один з двох варіантів – плоскодонний або кільовий човен.

Надувна плоскодонка АМ-330

Без мотора на ній рекомендується не віддалятися від берега більш ніж на 500 метрів, з мотором не запливати далі 1 км. З метою підвищення безпеки краще користуватися човном вдень.

Основні характеристики і переваги:

Додатково можна придбати пайол слань-книгу або слань-килимок, бронь балона по днищу, транцеві колеса або м'які накладки на сидіння.

Кільовий моторний човен “Аква Манія” АМК-330

Надувний 4-місний човен з кілем має попит у досвідчених рибалок і туристів, які високо цінують маневреність судна, високу швидкість, точний хід по заданому курсу і легкий вихід на глісування. Величезною перевагою вважається також невелика вага виробу, що спрощує його транспортування. Вибір на користь безпечного і комфортного кільового судна пояснюється його відмінними характеристиками і численними перевагами:

Чотиримісний надувний гумовий човен “Аква Манія” – задоволення, ціна якого здивує вас своєю доступністю. Причина цьому – можливість купити човен ПВХ напряму, минаючи посередників і численні переплати, що формують підсумкову вартість. Ба більше, покупець може розраховувати на безкоштовну доставку в Київ та інші міста України і ударостійке пакування в подарунок.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Фільтр товарів
За пассажиромісткості:
Ціна, грн
По типу
За наявністю Транца (вузол кріплення навісного мотора)
За пассажиромісткості
ЗА ТИПОМ ПАЙОЛА
ПО ПРИЗНАЧЕННЮ
ПО Діаметру балона
ДОВЖИНА
ПО МІСТУ
ЗА МАКСИМАЛЬНОЮ ПОТУЖНОСТІ ДВИГУНА
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
5 років гарантії
Безкоштовна доставка без передоплати
Консультація фахівця
Товари зі знижкою
Мотори для лодок
Човни ПВХ чотиримісні Надувні
Показувати:
Сортувати: