Електромотори для човнів Motorguide

Основні причини, щоб купити електромотори для човнів Motorguide

До кожного власника надувного човна ПВХ рано чи пізно приходить усвідомлення того, що його доцільно укомплектувати електродвигуном, який суттєво розширює експлуатаційні можливості плавзасобу. Якщо і ви відчули, що настав час купити електромотор для човна, зверніть увагу на подібну продукцію виробництва Motorguide (Моторгайд). Вона великим асортиментом представлена ​​в інтернет-магазині Аква Манія.

Електродвигун для човна Motorguide: чому його варто купити?

Електромотори для човнів Motorguide – це високотехнологічні силові агрегати з нульовими експлуатаційними витратами (їм не потрібен ні бензин, ні мастило, ні додаткове обслуговування, ні навіть консервація на зимовий період), які можна придбати в Aquamania за дуже привабливою ціною. Тим часом це далеко не повний перелік причин купівлі електродвигунів відомого американського бренду. Серед інших підстав:

Як бачимо, електромотор для човна Motorguide – вигідна інвестиція. Так чому б негайно не купити в Аква Манія силовий агрегат даного бренду з бездротовим типом управління і плавним перемиканням швидкостей? А наші кваліфіковані менеджери допоможуть зробити правильний вибір.

Електромотори для човнів Motorguide із лінійки Xi3: чим вони особливі?

Серія електромоторів для човнів Motorguide Xi3 представлена ​​найширшим модельним рядом. У ній знайдуться екземпляри для різних завдань, на будь-які човни та під будь-який бюджет. Якщо говорити про сильні сторони цієї лінійки електродвигунів, то компанія-виробник має кілька приводів для гордості. Зокрема:

В асортиментній лінійці електромоторів для човнів Motorguide Xi3 є зразки як для прісної, так і для солоної води, 12-ти і 24-х. Яку б модель електричного підвісного двигуна Моторгайд ви не планували купити в Аква Манія, будьте впевнені: ви купуєте витривалий агрегат із високоякісних матеріалів (корпус – з нержавіючої сталі, вал – з міцних композитних матеріалів), що характеризується надійним захистом від механічних пошкоджень та відсутністю ризику перегріву.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Електромотори для човнів Motorguide
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Виробник:
Ціна, грн
Тип Комплекту
Тягове зусилля в LBS
Кріплення
Функція якоря GPS
Управління
Тип дистанційного керування
Вода
Максимальне тягове зусилля
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою