Днищеві настили, слань-книжки, транці для надувних човнів ПВХ

Днищевий настил, слань-книги, транці для надувних човнів із ПВХ

У весняно-літній сезон більшість людей бажають відпочивати біля водойм і найкращим обладнанням для такого виду відпочинку є надувні гумові човни. Вибір водного транспорту неминуче зачіпає питання: яким має бути днище (пайол) човна з ПВХ? Від нього щонайперше залежить те, в яких умовах можна буде експлуатувати це водне судно. Вибираючи пайоли для човна з ПВХ, важливо враховувати всі плюси і мінуси: щоб вони були максимально прості в управлінні, стабільні та стійкі, не піддавалися зайвим навантаженням і в водночас не боялися гострих підводних каменів. Що таке пайоли, для чого вони потрібні і які моделі забезпечують найкращий комфорт – про це йтиметься в цьому розділі.

Пайол слань-книга, навісний транець та інші елементи для надувних човнів із ПВХ

Дно в надувному човні з ПВХ є найбільш важливим елементом. Однак, дуже часто гумові човни продаються з незахищеним дном, тому пайоли потрібно купити окремо. Без міцного і стійкого днища користуватися надувним судном буде незручно, тому що стояти на голому ПВХ практично неможливо. Крім того, пайоли захищають дно надувного човна від гострих предметів, які легко проникають в ПВХ, наприклад, рибальського приладдя тощо. Дно надувного човна має бути захищене навіть при запливах на невелику глибину.

Пайоли – це знімне днище, яке частково або повністю встановлюється на дно надувного гумового човна. Це жорсткий елемент (утворює форму), який використовується для створення рівного і міцного дна, а це полегшує комфортне переміщення в човні. Вибір пайолу для човна з ПВХ залежить від того, як і де буде використовуватися водний транспортний засіб. У маломірних шлюпках пайоли служать для створення рівного дна, щоб по гумовому човні можна було вільно пересуватися, не замочивши при цьому ноги. В цьому випадку вода буде збиратися під пайолом. Найчастіше для цих цілей вибирається спеціальна морська фанера. Вона виготовляється за складною технологією і має підвищений рівень захисту від вологи.

Тип настилів, які використовуються в надувних гумових човнах з ПВХ:

Поради щодо вибору матеріалу для пайола:

Вага човна з ПВХ залежить від загального розміру, матеріалу з якого виготовлений пайол, а також від самої конструкції настилу. Алюміній зменшує вагу конструкції, але його легше буде пошкодити, деревина буде важчою, але при цьому вона відрізняється міцністю.

Навісний транець для надувного гумового човна з ПВХ

Транець – це плоска дошка, яка встановлюється на надувний човен для того, щоб потім прикріпити до неї мотор. Сучасний і дуже міцний транець перетворить вашу надувну лодку в справжній моторний човен.

При виборі транця для човна кожна людина звертає увагу на моменти, важливі особисто для неї. Комусь важливо, щоб надувний човен було зручно складати і він поміщався в компактну сумку. А хтось на перше місце ставить вимогу надійності кріплення мотора. Залежно від цього можна виділити два типи транця. Розглянемо особливості обох:

Перед тим, як купити навісний транець для човна з ПВХ, слід звернути увагу на якість кріпильних елементів і кут нахилу. На транець, розташований під кутом, можна кріпити практично будь-який мотор. Потужні двигуни від 3,5 к.с. встановлюються тільки на човни зі стаціонарним транцем. Тому поціновувачам швидкісної їзди слід забути про навісний транець. Але для шанувальників риболовлі і запливів на невеликі відстані навісна модель підійде оптимально.

В коршику пусто!

Фильтры
Показувати:
Сортувати:
Фільтр товарів
Ціна, грн
Виробник
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
Гарантія якості
Консультація фахівця
Відправлення без передоплат
Товари зі знижкою
  • 30 06 2020

Думаєте про купівлю електромотора для свого надувного човна ПВХ, проте маєте сумніви?

 
  • 30 06 2020

Ми плануємо не тільки перерахувати всі найпопулярніші моделі надувних човнів.

 
  • 29 04 2020

Недостатньо просто купити перші-ліпші транцеві колеса. Для початку їх потрібно правильно вибрати, а потім ще й уміло встановити.

 
  • 26 02 2020

Транець – це плоска жорстка пластина, на якій фіксується підвісний мотор (іноді ехолот, транцеві колеса).

 
  • 28 01 2020

В нашей статье мы расскажем, какие виды якорных рымов бывают, как и где правильно устанавливать такой аксессуар на лодке ПВХ.

 
  • 28 12 2019

Бензобак для мотора – це той найважливіший елемент спорядження будь-якого човна, який забезпечує безперервну подачу палива для його пересування.

 
  • 09 09 2019

У нашій статті ми розповімо про те, як підібрати акумулятор для мотора човна, адже без нього якісна робота двигуна просто неможлива.

 
  • 04 06 2019

Якщо ви займаєтеся певним видом водного спорту або ж часто виїжджаєте на риболовлю, краще подбати про свою безпеку заздалегідь і придбати рятувальний жилет.

 
  • 06 05 2019

Річковий або морський якір для надувного човна – це такий же обов'язковий елемент, як запасне весло. Багато любителів вибирають саморобні "іграшки", але це не найбезпечніше рішення.

 
  • 24 05 2018

Ехолот – це спеціальний пристрій для дослідження особливостей дна водойми. Він не є необхідністю, проте здатен значно спростити процес риболовлі.