Гребні гвинти для човнових моторів

Підбір гребного гвинта для мотора човна

При правильному виборі гребного обладнання для мотора човна можна домогтися збільшення його ресурсних можливостей і робочого потенціалу. Одним з головних критеріїв довготривалої експлуатації двигуна є якісний гребний гвинт, який здатний забезпечити оптимальне перетворення обертального руху в поступальний, крім цього, ефективно виконувати перемикання швидкостей при русі плавзасобу.

Гребний гвинт човна: критерії правильного підбору

Щоб вибрати хороший гвинт для човна, щонайперше необхідно визначитися з технічними характеристиками:

Зазвичай в стандартних гребних гвинтах проєктувальниками наведені у суворій відповідності діаметри гвинта з обертовим моментом, величиною оборотів і потужністю двигунів. Закономірною є обернено пропорційна залежність: зі збільшенням кроку, діаметр гребного гвинта зменшується.

Гвинти для моторів човнів: стальний чи алюмінієвий 

Гребні гвинти для човнів виготовляються зі сталі або алюмінію, кожен з матеріалів відрізняється характерними перевагами і недоліками.

Крім того, при значних ударах сталевого гребного гвинта об перешкоди, найбільша частина енергії створює руйнівну дію не на гвинт, а на дорогі деталі редуктора мотора, що в результаті може виявитися набагато гірше, ніж вихід з ладу самого гвинта.

Як купити гвинт для човна в компанії “Акваманія” 

У нашому каталозі представлено обладнання для моторів човнів Yamaha, Suzuki, Mercury, Tohatsu від відомих виробників Pana-Silver, Jetmar. Деякі власники експериментують і встановлюють невідповідне обладнання для човна від інших виробників – на Yamaha від Suzuki, або навпаки. Це непрофесійний підхід, який не забезпечить ефективну експлуатацію моторного човна, значно скоротить моторесурс двигуна.

Трилопатеві гребні гвинти з нашого каталога адаптовані для моторів човнів потужністю 2,5-250 л. с. для діаметра гвинта в діапазоні 7-16 ". Представлені моделі, виготовлені з легкосплавного алюмінію і нержавіючої сталі. Доставку здійснюємо по всій Україні. Наші консультанти допоможуть оформити замовлення і купити гребне обладнання, яке оптимально підійде для вашого мотора. Не забудьте про вигідні знижки, які ми надаємо всім нашим клієнтам.

Купити гребне обладнання для моторів човнів MERCURY

Коректно підібраний гребний гвинт дозволяє мотору човна при завантаженні плавзасобу на 80% виконувати максимальну кількість обертань. Тому гребне обладнання розробляється з таким розрахунком, щоб зміна кроку гвинта на 1" відповідало зміні швидкості його обертання приблизно на 160-200 об / хв.

Для потужного мотора Mercury 135-250 л. с. оптимально підійде гребний гвинт Jetmar з нержавіючої сталі (крок 19 ", діаметр 14 ½"). Для менш продуктивного двигуна Mercury 25-70 л. с. рекомендуємо алюмінієву модель від виробника Pana-Silver з кроком 13 ", діаметром 10 3/8".

Гребні гвинти для моторів "ЯМАХА" (YAMAHA)

Якщо підібраний гребний гвинт пригальмовує човен, слід використовувати модель з меншим кроком, що дозволить збільшити кількість обертів. Для малопотужного мотора Yamaha 2.5 л. с. раціонально підходить модель Jetmar з кроком 6", діаметром 7 ¼". Для потужного мотора Yamaha 40-60 к.с. рекомендуємо версію Jetmar з кроком 13" і діаметром 11 ½".

Гвинти для мотора SUZUKI ( "СУЗУКІ")

Вкрай важливим є дотримання розумних пропорцій при підборі гребного обладнання, оскільки і при надмірному завантаженні човна, і при недостатньому, однозначно виникає перевитрата палива. А це означає лише те, що незмінно скорочується величина шляху, який можна було б пройти.

Рекомендуємо для мотора Suzuki потужністю 15 л.с. гребний гвинт алюмінієвий Jetmar з кроком 11" і діаметром 9 ¼". Для більш потужного мотора човна 30 к.с. підійде модель Jetmar з кроком 13" і діаметром 10 ¼". Від виробника Pana-Silver для мотора човна Suzuki потужністю 35-65 к.с. відмінним варіантом буде алюмінієва модель з технічними параметрами: крок 13", діаметр 11 ½".

Якщо у вас залишилися нез'ясовані питання або сумніви, звертайтеся до наших фахівців, ми допоможемо підібрати оптимальний варіант за ціною і технічними характеристиками з коректною роботою двигуна без зайвого зносу.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Гребні гвинти для човнових моторів
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Ціна, грн
Виробник
ДЛЯ МОТОРА:
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою