Рятувальні круги

Рятувальні круги – прості речі, від яких залежить життя

Що таке рятувальний круг, відомо всім, це рятувальний засіб індивідуального користування, яким в обов'язковому порядку забезпечуються всі пасажирські та вантажні судна. На водних просторах можуть виникнути найрізноманітніші ситуації і ніхто не застрахований від того, що одного разу рятувальний круг, цей звичний атрибут морських (або річкових) подорожей, дійсно врятує людське життя. При наданні допомоги особам, що тонуть, він абсолютно незамінний – рятувальний засіб кидають на воду, якщо в зоні видимості (за бортом судна, біля пірсу, на пляжі або набережній) виявлена людина, яка тоне. При цьому слід намагатися кинути круг максимально близько до неї, але не попасти їй в голову. Сучасні рятувальні круги мають вже зовсім невелику вагу, але коли вони важили 4-7 кг, удар прямо в голову таким предметом легко міг привести до травми або втрати свідомості.

Рятувальні круги – види та матеріали

Рятувальні круги, які продаються сьогодні в Україні, можуть відрізнятися за матеріалом виготовлення, розміром, діаметром, кольором і навіть формою. Традиційні моделі, які ви бачите в нашому каталозі, замкнуті в кільце. Вони користуються незмінно високим попитом, хоча у них є сучасна альтернатива – кола в формі підкови. Під такі моделі не потрібно пірнати, щоб забратися в середину.

Залежно від матеріалу виготовлення рятувальні засоби можуть бути:

Всі сучасні аксесуари для порятунку людей, що тонуть, забезпечені по зовнішньому периметру леєрами, за які можуть триматися кілька людей. Охочі купити рятувальний круг можуть переконатися, що його ціна практично не залежить від модифікації виробу.

Комплект засобів порятунку на судні може складатися з 2-30 кіл. Конкретна їхня кількість визначається двома факторами – типом водного транспорту і районом плавання. На надувних човнах і байдарках, чия місткість не більше двох осіб, достатньо тільки жилетів і нагрудників, але якщо катер віддаляється від берега на 5 км і більше, краще купити коло, до якого буде прикріплений ще й міцний трос завдовжки 25 м.

Власники моторних і гребних човнів, які турбуються про власну безпеку та безпеку своїх пасажирів, можуть купити рятувальний круг в інтернет-магазині aquamania.ua за найдемократичнішими цінами. Це постійна позиція в нашому асортименті. З будь-якими питаннями щодо характеристик товарів і умови придбання ви можете звернутися до менеджерів магазину – вам нададуть кваліфіковану консультацію.

Вимоги до рятувальних кругів

Вироби, представлені на сторінках нашого каталогу, відповідають жорстким вимогам, що висуваються до цієї категорії предметів. Будь-який рятувальний круг, який ви збираєтеся купити, повинен володіти такими характеристиками і властивостями:

Рятувальні круги традиційно фарбуються в білий, червоний або оранжевий кольори, гарантовано помітні на поверхні води. Принаймні в чотирьох місцях виробів повинні бути закріплені спеціальні смужки, які відбивають.

Вимоги до встановлення рятувальних кругів на судні

На поверхню кожного кола наносяться написи – як називається судно, і до якого порту воно приписане (великими літерами латинського алфавіту).

Алгоритм використання рятувального круга на воді

  1. Доплисти до кола і вхопитися за його край обома руками.
  2. Натиснути на коло, щоб перекинути його на себе через голову.
  3. Розкинути руки, поклавши їх на поверхню рятувального засобу.
  4. Зайняти найбільш комфортне положення.

Дуже важливо знати, що діставшись до кола, слід саме перекидати його на себе, а не намагатися пірнути під нього. Варто неодмінно намагатися максимально берегти енергію і тепло, оскільки від цих чинників залежить час виживання людини на воді.

Протриматися на воді з колом особа може досить довго. Рятувальний засіб здатний витримати і двох людей, якщо ті стануть триматися за леєр, розташований із зовнішнього боку. Купити цей простий і надійний виріб варто з двох основних причин – щоб мати можливість своєчасно врятувати людину, яка потрапила в біду на воді, і щоб самому не залишитися без допомоги в екстрених випадках.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Рятувальні круги
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Виробник
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
Гарантія якості
Консультація фахівця
Відправлення без передоплат
Товари зі знижкою