Рятувальні круги

Рятувальні круги – прості речі, від яких залежить життя

Що таке рятувальний круг, відомо всім, це рятувальний засіб індивідуального користування, яким в обов'язковому порядку забезпечуються всі пасажирські та вантажні судна. На водних просторах можуть виникнути найрізноманітніші ситуації і ніхто не застрахований від того, що одного разу рятувальний круг, цей звичний атрибут морських (або річкових) подорожей, дійсно врятує людське життя. При наданні допомоги особам, що тонуть, він абсолютно незамінний – рятувальний засіб кидають на воду, якщо в зоні видимості (за бортом судна, біля пірсу, на пляжі або набережній) виявлена людина, яка тоне. При цьому слід намагатися кинути круг максимально близько до неї, але не попасти їй в голову. Сучасні рятувальні круги мають вже зовсім невелику вагу, але коли вони важили 4-7 кг, удар прямо в голову таким предметом легко міг привести до травми або втрати свідомості.

Рятувальні круги – види та матеріали

Рятувальні круги, які продаються сьогодні в Україні, можуть відрізнятися за матеріалом виготовлення, розміром, діаметром, кольором і навіть формою. Традиційні моделі, які ви бачите в нашому каталозі, замкнуті в кільце. Вони користуються незмінно високим попитом, хоча у них є сучасна альтернатива – кола в формі підкови. Під такі моделі не потрібно пірнати, щоб забратися в середину.

Залежно від матеріалу виготовлення рятувальні засоби можуть бути:

Всі сучасні аксесуари для порятунку людей, що тонуть, забезпечені по зовнішньому периметру леєрами, за які можуть триматися кілька людей. Охочі купити рятувальний круг можуть переконатися, що його ціна практично не залежить від модифікації виробу.

Комплект засобів порятунку на судні може складатися з 2-30 кіл. Конкретна їхня кількість визначається двома факторами – типом водного транспорту і районом плавання. На надувних човнах і байдарках, чия місткість не більше двох осіб, достатньо тільки жилетів і нагрудників, але якщо катер віддаляється від берега на 5 км і більше, краще купити коло, до якого буде прикріплений ще й міцний трос завдовжки 25 м.

Власники моторних і гребних човнів, які турбуються про власну безпеку та безпеку своїх пасажирів, можуть купити рятувальний круг в інтернет-магазині aquamania.ua за найдемократичнішими цінами. Це постійна позиція в нашому асортименті. З будь-якими питаннями щодо характеристик товарів і умови придбання ви можете звернутися до менеджерів магазину – вам нададуть кваліфіковану консультацію.

Вимоги до рятувальних кругів

Вироби, представлені на сторінках нашого каталогу, відповідають жорстким вимогам, що висуваються до цієї категорії предметів. Будь-який рятувальний круг, який ви збираєтеся купити, повинен володіти такими характеристиками і властивостями:

Рятувальні круги традиційно фарбуються в білий, червоний або оранжевий кольори, гарантовано помітні на поверхні води. Принаймні в чотирьох місцях виробів повинні бути закріплені спеціальні смужки, які відбивають.

Вимоги до встановлення рятувальних кругів на судні

На поверхню кожного кола наносяться написи – як називається судно, і до якого порту воно приписане (великими літерами латинського алфавіту).

Алгоритм використання рятувального круга на воді

 1. Доплисти до кола і вхопитися за його край обома руками.
 2. Натиснути на коло, щоб перекинути його на себе через голову.
 3. Розкинути руки, поклавши їх на поверхню рятувального засобу.
 4. Зайняти найбільш комфортне положення.

Дуже важливо знати, що діставшись до кола, слід саме перекидати його на себе, а не намагатися пірнути під нього. Варто неодмінно намагатися максимально берегти енергію і тепло, оскільки від цих чинників залежить час виживання людини на воді.

Протриматися на воді з колом особа може досить довго. Рятувальний засіб здатний витримати і двох людей, якщо ті стануть триматися за леєр, розташований із зовнішнього боку. Купити цей простий і надійний виріб варто з двох основних причин – щоб мати можливість своєчасно врятувати людину, яка потрапила в біду на воді, і щоб самому не залишитися без допомоги в екстрених випадках.

aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Рятувальні круги
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Виробник
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
Гарантія якості
Консультація фахівця
Відправлення без передоплат
Товари зі знижкою
 • 29 06 2021

У власників різних плавзасобів двигуни для човнів Suzuki зарекомендували себе виключно надійними моторами з високим моторесурсом.

 
 • 29 06 2021

Ми точно знаємо, як заклеїти надувний човен в домашніх умовах, тим самим повернути його до роботи з мінімальними втратами.

 
 • 28 12 2020
Для гребних човнів алюмінієві весла є основним засобом пересування 
 • 02 10 2020

Рятувальний жилет, як засіб особистої безпеки з категорії аксесуари і комплектуючі для надувних човнів.

 
 • 02 10 2020

Значить, необхідно купити відповідне туристичне спорядження для риболовлі – рибальське крісло.

 
 • 30 06 2020

Думаєте про купівлю електромотора для свого надувного човна ПВХ, проте маєте сумніви?

 
 • 30 06 2020

Ми плануємо не тільки перерахувати всі найпопулярніші моделі надувних човнів.

 
 • 29 04 2020

Недостатньо просто купити перші-ліпші транцеві колеса. Для початку їх потрібно правильно вибрати, а потім ще й уміло встановити.

 
 • 26 02 2020

Транець – це плоска жорстка пластина, на якій фіксується підвісний мотор (іноді ехолот, транцеві колеса).

 
 • 28 01 2020

В нашей статье мы расскажем, какие виды якорных рымов бывают, как и где правильно устанавливать такой аксессуар на лодке ПВХ.

 
 • 28 12 2019

Бензобак для мотора – це той найважливіший елемент спорядження будь-якого човна, який забезпечує безперервну подачу палива для його пересування.

 
 • 09 12 2019

Гумовий човен – це в прямому сенсі слова минуле століття. ПВХ-човни для лову на джиг і спінінг – міцніші, зносостійкіші і експлуатаційно надійніші

 
 • 09 12 2019

Ця стаття допоможе вам розібратися з проблемою та успішно розв'язати її з мінімальними витратами сил, часу і грошей.

 
 • 09 12 2019

Надійні, комфортні, непотоплювані і безпечні ПВХ-човни стають оптимальним рішенням для безлічі рибалок, мисливців, туристів.

 
 • 30 10 2019

У нашій статті ми розповімо вам про найбільш поширені види таких пристроїв, підкажемо як вибрати оптимальний варіант і проконсультуємо, де купити насос для човна.

 
 • 30 10 2019

Пропонуємо Вам ознайомитися з деякими особливостями експлуатації двигунів, які застосовують певні типи мастил для моторів човнів.

 
 • 29 10 2019

Давайте окремо розглянемо питання: коли потрібно поставити на облік маломірне судно, коли і кому потрібні права на управління моторним човном