Туристичне спорядження

Товари для туризму — для грамотної організації виїздів на природу

Риболовля та туристичне спорядження нерозривно пов’язані між собою. Адже більшість походів до водойми супроводжується приготуванням юшки з її подальшою дегустацією. Ну, а якщо риболовля закінчується ночівлею на природі, без похідного спорядження й зовсім не обійтися. Грамотна підготовка до такого роду заходів гарантує отримання задоволення від навколишньої природи і приємних людей. А сучасній людині, що звикла до комфорту, неодмінно потрібно купити туристичне спорядження, яке максимально спростить перебування на природі.

Для початку варто подумати про туристичні меблі. Погодьтеся, зручніше сидіти на стільці і їсти зі столу, ніж вибирати позу на колоді, яку хтось недбало залишив, або на покривалі, кинутому на землю. Туристичні меблі є обов’язковими, якщо ви буваєте на риболовлі не тільки в теплу погоду. У список меблевого спорядження обов’язково має входити набір зі столу і стільців. Тут важливо враховувати все: кількість людей у компанії, спосіб транспортування, місцевість і навіть погоду. Можна купити готовий набір або ж скласти свій. Наприклад, можна вибрати стільці, що складаються, на яких зручно сидіти, чекаючи клювання риби, а потім на них же пробувати зварену юшку. Тим, хто відпочиває на природі із сім’єю, варто задуматися про купівлю розкладушки або шезлонга. Можливо, й подумати про придбання гамака.

Якщо ви залишаєтеся на природі з ночівлею, то необхідний намет. Його виготовляють з матеріалів різної щільності. Тому бажано, щоби намет був двошаровим. Він і від вологи захистить, і хорошу вентиляцію забезпечить. Для рівнинної місцевості краще вибирати трекінгові й експедиційні моделі наметів. До того ж вони добре захищають від опадів. Для відпочинку із сім’єю кращими є кемпінгові версії. У них передбачені додаткові можливості для вентилювання.

Комфортний сон на природі — з відповідними товарами для туризму

Наступне, що потрібно з туристичного спорядження, — спальний мішок. Він має бути просторим, щоби можна було перевертатися уві сні. Спальний мішок повинен відповідати сезону. Якщо виїжджаєте на природу протягом усього року, то одним не обійтися — їх має бути хоча б два: для літнього й зимового сезонів. Що менш важливо у виборі, то це вага, об’єм у складеному вигляді, а ще форма.

Спальні мішки шиються з тонких і суперлегких тканин. Вони є щільними, з водовідштовхувальними властивостями. Для підкладки використовуються дихаючі, приємні на дотик тканини. Часто трапляється бавовна. Хоча ганятися за нею не варто, оскільки сучасні синтетичні тканини нічим не поступаються. Як утеплювач використовується синтетика й пух.

Таке туристичне спорядження, як спальники, вибираються за двома критеріями: межа комфорту й екстриму. Нижній показник комфорту вказує на те, за якої температури не буде мерзнути людина у термобілизні, яка вибрала вільну позу для сну упродовж 8 годин. Показник екстриму — температура, за якої людина у позі ембріона зможе спати 6 годин без ризику загинути від переохолодження. До речі, спальні мішки можуть бути чоловічими, жіночими та дитячими. У жіночих довжина є трохи меншою і наявне розширення в зоні стегон, а також присутній шар утеплення у ногах. Дитяче похідне спорядження не відрізняється від дорослого за конструкцією. Різниця тільки в зрості. Проте розподіл спальників на жіночі, чоловічі та дитячі є умовним. Розумніше купити туристичне спорядження універсального призначення.

У списку корисного туристичного спорядження наявні каремати або туристичні килимки. Їхнє основне призначення — підстилка під спальний мішок. Навіщо вони потрібні? Річ у тому, що яким би теплим не був спальник, хорошу теплоізоляцію він забезпечить тільки за умови відсутності тиску на нього. Щоби було зрозуміліше: лише з каремати тепло всередині спального мішка збережеться краще. Найпопулярніший варіант туристичного килимка — зі спіненого поліетилену (изолона або етиленвінілацетату). До речі, надувний матрац — це також різновид туристичного килимка. На ньому можна спати в наметі і плавати на воді. Щоправда, для тривалих походів і холодної погоди надувний матрац не підходить. Зате для літнього відпочинку з дітьми — варіант практично ідеальний.

Сухе спорядження в поході навіть у негоду — з гермомішком

Якщо ви шукайте дійсно корисні товари для туризму, придивіться до гермомішків. Пам’ятайте про основний закон Мерфі для туристів: «в поході все до дощу». А у водних походах і дощ не потрібен, щоби промочити речі. Хоча й у велопрогулянках є ризик, що рюкзак промокне, а немає нічого гіршого, ніж спати у вологому спальнику. Такий різновид туристичного спорядження, як гермомішки, являють собою вкладиш у рюкзак. Найлегші їхні версії мають вагу до 50 г. Їх роблять із тонкої нейлонової тканини з водонепроникним просоченням. Гермомішки бувають різного об’єму, від 1 до 100 л.

Подібні товари для туризму потрібні всім: 

Новачки беруть пакети, щоби захистити речі від вологи. Але вони рвуться, протікають, не гарантують повну герметичність. Ми ж пропонуємо добротне туристичне спорядження з водонепроникними властивостями, довговічне й багатофункціональне. Ми допоможемо підібрати товари для туризму в Україні, які вбережуть речі від вологи у водному поході, виїзді вихідного дня або змагань зі спортивного орієнтування в мокру осінню погоду.

Усе для правильного й комфортного харчування на природі — у магазині Aquamania

Людям, які люблять відпочивати із шашличками в компанії друзів і сім’ї, рекомендуємо звернути увагу на набори для пікніка. Вони передбачають наявність не тільки столових приладів й посуду, а ще й штопора, відкривачки, серветок, дошки для нарізання й багато інших речей, які частенько залишаються вдома, якщо виїзд на природу організовується спонтанно. У нашому магазині можна купити універсальні набори, що розраховані на різну кількість персон. Усі предмети поміщені в спеціальну сумку-органайзер. Причому посуд і столові прибори в таких наборах є багаторазовими.

Вельми корисний такий вид туристичного спорядження, як спеціальні сумки й ланч-беги для зберігання їжі та напоїв. Вирушаючи на риболовлю, полювання, пікнік або на дачу, захопіть із собою термосумку. У ній довше збережеться початкова температура продуктів: напої залишаться холодними, а їжа – гарячою. Якщо потрібно переносити продукти з різною температурою, краще купити модель із двома відділеннями або різні сумки. У нашому туристичному магазині є обидва варіанти.

Для літньої риболовлі і відпочинку на природі із сім’єю рекомендуємо придивитися до сумки-холодильника. Вона є водонепроникною, довго зберігає холод. На спекотному пляжі охолоджена вода або фрукти є досить бажаними.

У ланч-бегах можна зберігати приготовлену їжу, розкладену у контейнерах. Її температура збережеться упродовж декількох годин. А ще ланч беги не дають поширюватися запаху їжі. У них вологонепроникна підкладка, тому соус, що пролився, залишиться всередині. Такі товари для туризму в Харкові й Києві використовують не тільки поціновувачі вилазок на природу, але і співробітники офісів, студенти, прихильники принципів здорового харчування й ті, хто не хоче витрачати гроші на їжу з ресторанів, їдалень або кафе. У каталозі нашого магазину є все для туризму. І ці товари зроблять навіть найбільш екстремальний відпочинок приємним і комфортним.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Туристичне спорядження
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Гарантія якості
Широкий асортимент
Консультація фахівця
Відправлення без передоплати
Товари зі знижкою