Якоря для надувних човнів ПВХ

ЯКІР ДЛЯ ЧОВНА ПВХ: ГОЛОВНИЙ ПОМІЧНИК НА ПОЛЮВАННІ У ЗАПЛАВІ

Не кожен може дозволити собі купити і зберігати моторний човен. Але багато чоловіків люблять риболовлю і підводне полювання, що є причиною купівлі гумового судна і якоря для човна ПВХ. Складні і звичайні – якщо ваша мета купити їх за вигідною ціною, то це можна зробити у нас.

Якір для надувного човна: види і особливості

Існує чотири основні різновиди якорів для надувного човна ПВХ: холи, "кішки", "гриби" і денфорти, про які ми поговоримо нижче.

 1. "Кішка". Найпопулярніший вид складеного якоря. Вага виробів не перевищує 12 кг. Оптимальний варіант для невеликого гумового судна, але погане рішення в роботі з кам'янистим і мулистим дном.
 2. Холла. Мініатюра стандартного морського якоря зі звичним для нас ціпом. Використовується досить рідко, з огляду на обмеження по дну.
 3. "Гриб" або грибоподібна модель. Опори такого типу представлені в нашому каталозі, також як і "кішки". Забезпечують надійне зчеплення з ґрунтом, хоча проблеми з мулистим дном все ж не усувають.
 4. Денфорт. Найбільш габаритний вид якоря для човна ПВХ, який можна купити в Україні. Забезпечує хороше зчеплення з будь-яким дном, але через велику вагу залишає питання використання з невеликими гумовими суднами відкритим.

Оптимальними видами якоря для річкового човна є "кішки" і "гриби". При цьому питання про те, чи потрібно купувати таку опору, взагалі не актуальне. Цей пристрій забезпечує захист від зносу вітром і течією, дозволяє отримати солідний улов і просто притримати судно в певному місці на воді.

РІЧКОВИЙ ЯКІР: ЯК ВИБРАТИ, НА ЩО ЗВЕРТАТИ УВАГУ ПРИ ПІДБОРІ

Якщо узагальнити, то від якоря потрібно тільки одне: утримувати човен в одному місці, в одному положенні незалежно від сили течії, вітру або особливостей дна. Критеріями вибору повинні стати:

Головним завданням, яке потрібно вирішити при виборі якоря, є розрахунок його ваги. Можна робити це по-науковому, з використанням табличок і формул. Але є і простіші способи. Перший – за співвідношенням маси трака до довжини бота. Все просто: 1 кг якоря зможе утримувати 1 м човна.

Другий – враховувати правила, які встановлюються щодо зареєстрованих суден, знати, скільки повинен важити якір для судна вашого розміру, і купувати кілька невеликих (до 2 кг) моделей, щоб відповідати цим правилам і забезпечувати собі максимальний комфорт при пересуванні на човні, при зупинці.

ЧОМУ ВАРТО ПРИДБАТИ ЯКІР ДЛЯ ЧОВНА ПВХ У НАС?

На ринку величезний вибір подібних виробів. Але ми відрізняємося не тільки якорями, які пропонуємо клієнтам, а й сервісом.

 1. Тільки найбільш оптимальні для надувних човнів траки. У каталозі магазину представлені оптимальні для невеликих і легких суден варіанти, які забезпечать хороше зчеплення з будь-яким дном.
 2. Якісні матеріали виготовлення. Якорі, які ми продаємо, виготовляються з відмінної сталі з полімерним і цинковим покриттям. Вони не бояться вітрів, дощів, снігів, неправильного догляду. Хоча при сукупності факторів – звичайно не вічні.
 3. Гарантія та сертифікати. Надаємо гарантію на всі товари на 5 років, у власному виробництві використовуємо матеріали провідних виробників. Вся продукція відповідає міжнародним стандартам якості.
 4. Великий вибір якорів. Завдяки нам, в Києві і не тільки ви можете купити якір для надувного човна і на 1,5 кг, і на 12 кг. Все залежить від ваших потреб.
 5. Власне сертифіковане виробництво. Ми можемо і створюємо продукцію за індивідуальними характеристиками, при цьому здійснюючи багатоплановий контроль якості і впроваджуючи новітні технології.

Ми продаємо без посередників. Саме тому наші ціни дивують своєю доступністю. Наш досвід в виробництві човнів та аксесуарів до них – 16 років, і ми точно знаємо, який з якорів вам краще купити для тривалого використання.

aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Якоря для надувних човнів ПВХ
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Ціна, грн
Виробник
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
Гарантія якості
Консультація фахівця
Відправлення без передоплат
Товари зі знижкою
 • 29 06 2021

У власників різних плавзасобів двигуни для човнів Suzuki зарекомендували себе виключно надійними моторами з високим моторесурсом.

 
 • 29 06 2021

Ми точно знаємо, як заклеїти надувний човен в домашніх умовах, тим самим повернути його до роботи з мінімальними втратами.

 
 • 28 12 2020
Для гребних човнів алюмінієві весла є основним засобом пересування 
 • 02 10 2020

Рятувальний жилет, як засіб особистої безпеки з категорії аксесуари і комплектуючі для надувних човнів.

 
 • 02 10 2020

Значить, необхідно купити відповідне туристичне спорядження для риболовлі – рибальське крісло.

 
 • 30 06 2020

Думаєте про купівлю електромотора для свого надувного човна ПВХ, проте маєте сумніви?

 
 • 30 06 2020

Ми плануємо не тільки перерахувати всі найпопулярніші моделі надувних човнів.

 
 • 29 04 2020

Недостатньо просто купити перші-ліпші транцеві колеса. Для початку їх потрібно правильно вибрати, а потім ще й уміло встановити.

 
 • 26 02 2020

Транець – це плоска жорстка пластина, на якій фіксується підвісний мотор (іноді ехолот, транцеві колеса).

 
 • 28 01 2020

В нашей статье мы расскажем, какие виды якорных рымов бывают, как и где правильно устанавливать такой аксессуар на лодке ПВХ.

 
 • 28 12 2019

Бензобак для мотора – це той найважливіший елемент спорядження будь-якого човна, який забезпечує безперервну подачу палива для його пересування.

 
 • 09 12 2019

Гумовий човен – це в прямому сенсі слова минуле століття. ПВХ-човни для лову на джиг і спінінг – міцніші, зносостійкіші і експлуатаційно надійніші

 
 • 09 12 2019

Ця стаття допоможе вам розібратися з проблемою та успішно розв'язати її з мінімальними витратами сил, часу і грошей.

 
 • 09 12 2019

Надійні, комфортні, непотоплювані і безпечні ПВХ-човни стають оптимальним рішенням для безлічі рибалок, мисливців, туристів.

 
 • 30 10 2019

У нашій статті ми розповімо вам про найбільш поширені види таких пристроїв, підкажемо як вибрати оптимальний варіант і проконсультуємо, де купити насос для човна.

 
 • 30 10 2019

Пропонуємо Вам ознайомитися з деякими особливостями експлуатації двигунів, які застосовують певні типи мастил для моторів човнів.

 
 • 29 10 2019

Давайте окремо розглянемо питання: коли потрібно поставити на облік маломірне судно, коли і кому потрібні права на управління моторним човном