ЯКОРЯ ДЛЯ НАДУВНИХ ЧОВНІВ ПВХ

ЯКІР ДЛЯ ЧОВНА ПВХ: ГОЛОВНИЙ ПОМІЧНИК НА ПОЛЮВАННІ У ЗАПЛАВІ

Не кожен може дозволити собі купити і зберігати моторний човен. Але багато чоловіків люблять риболовлю і підводне полювання, що є причиною купівлі гумового судна і якоря для човна ПВХ. Складні і звичайні – якщо ваша мета купити їх за вигідною ціною, то це можна зробити у нас.

Якір для надувного човна: види і особливості

Існує чотири основні різновиди якорів для надувного човна ПВХ: холи, "кішки", "гриби" і денфорти, про які ми поговоримо нижче.

  1. "Кішка". Найпопулярніший вид складеного якоря. Вага виробів не перевищує 12 кг. Оптимальний варіант для невеликого гумового судна, але погане рішення в роботі з кам'янистим і мулистим дном.
  2. Холла. Мініатюра стандартного морського якоря зі звичним для нас ціпом. Використовується досить рідко, з огляду на обмеження по дну.
  3. "Гриб" або грибоподібна модель. Опори такого типу представлені в нашому каталозі, також як і "кішки". Забезпечують надійне зчеплення з ґрунтом, хоча проблеми з мулистим дном все ж не усувають.
  4. Денфорт. Найбільш габаритний вид якоря для човна ПВХ, який можна купити в Україні. Забезпечує хороше зчеплення з будь-яким дном, але через велику вагу залишає питання використання з невеликими гумовими суднами відкритим.

Оптимальними видами якоря для річкового човна є "кішки" і "гриби". При цьому питання про те, чи потрібно купувати таку опору, взагалі не актуальне. Цей пристрій забезпечує захист від зносу вітром і течією, дозволяє отримати солідний улов і просто притримати судно в певному місці на воді.

РІЧКОВИЙ ЯКІР: ЯК ВИБРАТИ, НА ЩО ЗВЕРТАТИ УВАГУ ПРИ ПІДБОРІ

Якщо узагальнити, то від якоря потрібно тільки одне: утримувати човен в одному місці, в одному положенні незалежно від сили течії, вітру або особливостей дна. Критеріями вибору повинні стати:

Головним завданням, яке потрібно вирішити при виборі якоря, є розрахунок його ваги. Можна робити це по-науковому, з використанням табличок і формул. Але є і простіші способи. Перший – за співвідношенням маси трака до довжини бота. Все просто: 1 кг якоря зможе утримувати 1 м човна.

Другий – враховувати правила, які встановлюються щодо зареєстрованих суден, знати, скільки повинен важити якір для судна вашого розміру, і купувати кілька невеликих (до 2 кг) моделей, щоб відповідати цим правилам і забезпечувати собі максимальний комфорт при пересуванні на човні, при зупинці.

ЧОМУ ВАРТО ПРИДБАТИ ЯКІР ДЛЯ ЧОВНА ПВХ У НАС?

На ринку величезний вибір подібних виробів. Але ми відрізняємося не тільки якорями, які пропонуємо клієнтам, а й сервісом.

  1. Тільки найбільш оптимальні для надувних човнів траки. У каталозі магазину представлені оптимальні для невеликих і легких суден варіанти, які забезпечать хороше зчеплення з будь-яким дном.
  2. Якісні матеріали виготовлення. Якорі, які ми продаємо, виготовляються з відмінної сталі з полімерним і цинковим покриттям. Вони не бояться вітрів, дощів, снігів, неправильного догляду. Хоча при сукупності факторів – звичайно не вічні.
  3. Гарантія та сертифікати. Надаємо гарантію на всі товари на 5 років, у власному виробництві використовуємо матеріали провідних виробників. Вся продукція відповідає міжнародним стандартам якості.
  4. Великий вибір якорів. Завдяки нам, в Києві і не тільки ви можете купити якір для надувного човна і на 1,5 кг, і на 12 кг. Все залежить від ваших потреб.
  5. Власне сертифіковане виробництво. Ми можемо і створюємо продукцію за індивідуальними характеристиками, при цьому здійснюючи багатоплановий контроль якості і впроваджуючи новітні технології.

Ми продаємо без посередників. Саме тому наші ціни дивують своєю доступністю. Наш досвід в виробництві човнів та аксесуарів до них – 16 років, і ми точно знаємо, який з якорів вам краще купити для тривалого використання.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

ЯКОРЯ ДЛЯ НАДУВНИХ ЧОВНІВ ПВХ
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Ціна, грн
Виробник
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
Гарантія якості
Консультація фахівця
Відправлення без передоплат
Товари зі знижкою