Водні таблетки, плюшки, банани

“Таблетки”, “плюшки”, “банани”: надувні водні атракціони для вашого нового бізнесу

А ви знали, що "таблетки", "плюшки" і "банани" – прості надувні водні атракціони для катання туристів – сьогодні вважаються одним з найбільш рентабельних сезонних бізнесів? За відгуками, окупаються всі витрати на придбання комплекту предметів для розваг туристів, зазвичай, за один сезон. Звичайно, за умови постійного "руху" на пляжній зоні.

Катання на надувних "бананах", "таблетках", "плюшках" – це завжди весела і захоплива розвага! Надувні водні атракціони популярні і серед веселих молодіжних компаній, і для сімейного відпочинку. Тож, дізнаємось, яким критеріям повинні відповідати “банани”, “плюшки” і “таблетки” для катання, щоб відпочинок був безпечним, ваші клієнти отримували тільки позитивні емоції, а ви – постійний прибуток.

Водні “таблетки”, “плюшки” і “шайби” – надувні атракціони для катання

Всі "таблетки", "плюшки" і "шайби" можна об'єднати в одну назву: водний тюбінг (катання з причепом до гідроциклів або човнів). Але будь-який з них можна використовувати і як варіант спокійного відпочинку на воді, і як буксируваний екстремальний водний атракціон для катання туристів.

Всі "таблетки", "плюшки", "шайби" і, звичайно, "банани" повинні бути виготовлені з якісного поліуретану. Шви мають бути або спаяні, або проклеєні. При купівлі обов'язково звертайте увагу на якість швів, хоча б просто переглянувши фото. Саме за швами можна визначити, наскільки той чи інший водний атракціон якісний.

“Таблетки” або “плюшки” зазвичай розраховані на невелику кількість пасажирів – від однієї людини до чотирьох. Їх купують і для катання туристів, і просто для себе, для сімейного водного відпочинку, замінюючи звичні надувні матраци більш зручними і досконалими предметами для катання по воді.

Всі водні “таблетки”, “плюшки” і “шайби” для катання, які ви можете купити в інтернет-магазині "Акваманія", виготовлені з якісного ПВХ. Всі шви запаяні або проклеєні без браку, тому ваша нова покупка (не сумнівайтеся) здатна прослужити багато сезонів поспіль. У нас ви можете знайти водні атракціони і у вигляді таблеток, плюшок або шайб на 1, 2 і 3 пасажири. Ми гарантуємо відповідність якості водних “таблеток” або “плюшок” для катання затвердженим нормативам безпеки в Європі і Україні. Ми займаємося тільки якісними водними атракціонами, тому що розуміємо, наскільки важливі параметри безпеки катання на воді.

Увага!

В інтернет-магазин "Акваманія" ви можете купити буксирувальні водні атракціони в різних дизайнах і в найрізноманітніших кольорах. Дивіться фото в каталозі, нам є чим вас здивувати.

І ще один момент, кожен наш клієнт зможе знайти водний атракціон не лише на власний смак, але і на свій гаманець!

Потрібно купити недорогі водні атракціони буксирувального типу? Запросто! Дізнавайтеся докладніше ціну в каталозі або телефонуйте менеджеру!

Як вибрати водний банан: все “підводне каміння” катання на надувних буксирувальних атракціонах

Щоб вибрати найкращий банан для катання, відразу визначимося з тим, скільки людей повинно поміщатися на ньому за один раз.

На банані є місця для 3 – 10 осіб. Звичайно, бувають банани для катання і на 2-ох осіб, а також від 11 і вище. Але за вимогами безпеки та рентабельності найчастіше вибирають варіант буксирувального банана для катання по воді на 3-10 пасажирів (понад 12 не вигідно).

Якщо “таблетка”, “плюшка” або “шайба” (круглий або овальний надувний балон для катання декількох пасажирів) може використовуватися і з човнами, оснащеними малопотужними двигунами, то для буксирувальних надувних бананів потрібна потужніша тяглова сила.

Крім досить потужного двигуна як елемента оснащення кільового човна або катера, для прибуткового катання туристів на “банані” потрібно буде придбати:

Увага!

Використання надувних жилетів безпеки під час катання туристів на водних буксирувальних атракціонах – обов'язкове! Безпека людей – це ваша відповідальність!

Надувний буксирувальний банан для катання туристів складається з, власне, надувного балона і буксирувального троса. Зазвичай “банани” укомплектовуються ще двома балонами, що додають стійкість. Взагалі, будь-які надувні водні атракціони, в тому числі і банани, в ідеалі повинні складатися з декількох повітряних відсіків. Таким чином, навіть якщо трапиться пробоїна, він все одно залишиться на плаву.

Надувні буксирувальні банани – це варіант для сімейного катання. Він не настільки екстремальний, як “плюшки” або “таблетки”, і підходить навіть для дітей від 7 років.

“Плюшки”, “таблетки” і “банани”: як зберігати надувні водні атракціони взимку

Правила зберігання “бананів”, “таблеток”, “булочок” або інших надувних балонів для катання практично такі ж, як і для зберігання надувних човнів. Попри те, що ПВХ відносно легко переносить перепади температур, все ж краще зберігати ваше багатство в провітрюваному та сухому приміщенні при плюсовій температурі.

“Банани” і “водні таблетки” не люблять пилу і піску. Перед тим як сховати їх для зберігання, промийте теплою водою, добре висушіть і обробіть дитячою присипкою або тальком. І остання порада: не варто зберігати надувні водні атракціони в складеному здутому вигляді. Особливо це стосується “бананів” чи “водних” таблеток. Також варто уникати тих місць, де є гризуни.

Увага!

Краще дотримуватися правил зберігання надувних водних атракціонів взимку, тому що найбільша кількість пробоїн трапляється саме через неправильне зберігання.

Щоб купити якісні буксирувальні надувні водні атракціони в інтернет-магазині "Акваманія", просто перемістіть пропозиції, які сподобалися, в онлайн-кошик або зателефонуйте нашим менеджерам для більш докладної консультації.

В "Акваманії" ви можете купити тільки якісний продукт за адекватною ціною!

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Водні таблетки, плюшки, банани
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Ціна, грн
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
Гарантія якості
Консультація фахівця
Відправлення без передоплат
Товари зі знижкою