Ехолоти та картплоттери LOWRANCE

Ехолоти і картплоттери LOWRANCE

Історія американського бренду LOWRANCE налічує вже понад півстоліття. Засновник компанії Карл Лоуренс сам був завзятим рибалкою і прищепив любов до риболовлі своїм дітям, які і створили свого часу перший високочастотний ехолот. За 25 років наполегливої ​​праці та відкриттів сімейний бізнес перетворився компанію, яка процвітає та є відомою в усьому світі, а виробництво приладів обчислюється вже шестизначною цифрою. Слідом за портативним ехолотом, на світ з'явилися ехолоти з рідкокристалічними екранами, а потім прилади, суміщені з картографічними навігаторами.

На сторінках каталогу нашого інтернет-магазину ви виявите картплоттери і ехолоти для риболовлі фірми Lowrance ("Ловранс") різних модифікацій, з різною діагоналлю екрану, набором функцій і, відповідно, різними категоріями вартості. Aqua Mania пропонує своїм клієнтам з усіх міст України купити навігаційне обладнання Lowrance за максимально вигідними цінами. Кожен наш покупець може розраховувати на індивідуальний підхід і грамотні професійні консультації щодо всіх нюансів придбання навігаційного обладнання.

LOWRANCE – найкращі ехолоти та картплоттери для спортивної риболовлі

Зробивши турботу про клієнтів своїм першим і головним пріоритетом, компанія Lowrance створює винятково надійні та довговічні прилади з логічним простим інтерфейсом і сервісною підтримкою в усьому світі. Ехолоти та картплоттери американського бренду в Україні знавцями цінуються надзвичайно високо. У продажу на нашому сайті ви знайдете як професійні прилади з високою деталізацією зображення дна водойми, так і більш демократичні за цінами пристрої, забезпечені стандартним набором функцій.

Купити ехолот і картплоттер Lowrance – значить відразу зробити риболовлю максимально результативною. Різниця буде колосальною, адже тепер ви зможете:

Ехолоти для риболовлі "Ловранс" функціонують завдяки спеціальним імпульсам. Гідролокатори відображають і виводять на монітор підводний рельєф дна, базуючись на вимірах періоду від подачі променя до повернення відбитого сигналу.

Ехолоти і картплоттери "ЛОВРАНС" в каталозі AQUA MANIA – можливості та характеристики 

Жителі будь-яких міст України можуть купити фірмові товари бренду Lowrance за цінами виробника, обравши потрібні прилади в об'ємному каталозі нашого інтернет-магазину. Широкий асортимент і різноманітність моделей іноді викликає труднощі у покупців – вибрати один конкретний, найкращий пристрій здається нелегким завданням. Це пояснюється переліком специфічних характеристик кожного приладу, а також присутністю вбудованих функцій. Недосвідчені покупці також не завжди можуть відразу зрозуміти, чим зумовлена ціна ехолота або картплоттера Lowrance. Купуючи в Aqua Mania, ви завжди можете бути впевнені, що отримаєте грамотну консультацію щодо будь-яких питань, пов'язаних з купівлею. Інформація щодо назв і характеристик ехолотів і картплоттерів "Ловранс" дозволить вам краще орієнтуватися в розмаїтті пристроїв різних цінових сегментів.

  1. Ехолоти Lowrance DSI (DownScan Imaging). У них застосовуються високочастотні промені, що розсікають водні маси безпосередньо під човном. Такий прилад має розширений діапазон частот сканування, але зміни рельєфу не є видимими в статичному положенні, а тільки в русі. Ключова перевага – висока фотореалістичність зображення дна з найдрібнішими подробицями.
  2. Моделі Lowrance HDI. Тут йдеться про подвійне гібридне відображення. Технології забезпечують дуже інформативне, повноцінне і деталізоване зображення рельєфу дна водойми.
  3. Ехолоти Lowrance HDS. В основі цих пристроїв лежить технологія High Definition System – система з високою роздільною здатністю. 

Опцій тут вже більш ніж достатньо:

  1. Пристрої Lowrance CHIRP. Сонари здатні одночасно випромінювати кілька імпульсів різних частот, що відбивається на моніторі ще більш детальними зображеннями з максимально достовірними даними.

Найпопулярнішими пристроями залишаються ехолоти "Ловранс" середнього цінового сегмента. Їх сміливо можна рекомендувати рибалкам, що відкривають перед собою незвідані горизонти свого хобі. Будь-які ехолоти та картплоттери Lowrance полегшать для вас пошук трофеїв і допоможуть спіймати більше риби, ніж зазвичай.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Ехолоти та картплоттери LOWRANCE
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Виробник:
Ціна, грн
Виробник
Тип Приладу
Тип датчика
Діагональ екрану
Серія Прибора
Кількість променів
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Послуги з встановлення та налаштування
Консультація фахівця
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою