Слань-килимок для човна ПВХ

Слань-килимок для човна ПВХ в інтернет-магазині Акваманія

Плануючи придбати одномісний, легкий і компактний надувний ПВХ човен, подбати про зміцнення його днища варто заздалегідь, так само як і при замовленні більш габаритних моделей. Для ніг рибалки, мисливця або туриста потрібна надійна опора, а перевезення спорядження не має ставати проблемою для власника човна ПВХ. Для кожної моделі судна і для конкретних умов його використання підбирається настил з оптимальними характеристиками.

Пайол слань-килимок, мабуть, найпрактичніший, доступний за ціною, легкий і компактний в зібраному вигляді варіант, але перш ніж купити його, слід розібратися, чи підходить він вам на 100%.

Чим відрізняється слань-килимок від інших типів настилу

Якісний і недорогий за ціною пайол слань-килимок від виробника Акваманія виготовляється зі спеціальної вологостійкої фанери високої міцності. Товщина листа – 9,5 мм. Вага залежить від кількості елементів в пайолі і довжини човна, для якого він призначений. Так, наприклад, килимок для моделей А-300Т, АМ-310 і АМ-330 складається з чотирьох поперечних сланей і важить 3,8 кг, а рейковий пайол для надувних моделей А-220Т, А-240т, А-260Т і А- 280Т і трьох сланей має вагу всього 2,6 кг. Для риболовлі стоячи зі спінінгом в руках такого настилу цілком достатньо. А ось якщо ви озброїлися гарпуном, м'яке днище човна залишається під загрозою. Гарантовано захистити його від незграбних рухів може тільки суцільний настил, а не рейковий.

У будь-якому варіанті виконання пайола слань-килимок залишається однаковим – поперечні елементи упаковані в кишені з тканини ПВХ високої щільності. Пересуватися виріб може всім килимком за потреби. Кишені виконують захисну функцію – бережуть днище надувного човна від наслідків механічних пошкоджень і потертостей.

На відміну від суцільного жорсткого пайола, рейковий варіант не дасть човнові оптимальної стійкості і підтримки кіля, що, своєю чергою, не дозволить домогтися стабільності судна на швидкості. Саме тому застосування рейкових настилів обмежується, переважно, гребними човнами ПВХ.

Фірмові слань-килимки, як свідчать численні відгуки користувачів, відрізняються високою зносостійкістю і дуже пристойним терміном служби. Для окремих моделей слань-килимок – це базове оснащення, що входить в комплектацію надувного човна ПВХ. Але його завжди можна докупити окремо, підібравши в каталозі потрібні характеристики.

Плюси і мінуси рейкового пайола – що переважить

Знімна палуба зі смужок вологостійкої фанери – варіант потрібний і популярний, завдяки доступній ціні, компактності, легкості установки і можливості регулювання. Але підходить такий варіант не для всіх типів човнів ПВХ. Власникам надувних човнів, які не мають досвіду поводження з пайолами різних конструкцій, варто поцікавитися мінусами рейкового пайола, які можуть виявитися критично важливими для них в процесі експлуатації:

Якщо недоліки слань-килимка для вас повністю компенсуються його незаперечними перевагами, купити якісний і довговічний виріб ви можете в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною від виробника.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Слань-килимок для човна ПВХ
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
ТИП НАСТИЛА:
Ціна, грн
Виробник
ТИП НАСТИЛА
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
Гарантія якості
Консультація фахівця
Відправлення без передоплат
Товари зі знижкою