ФУРНІТУРА FASTEN BORIKA ДЛЯ НАДУВНИХ ПВХ ЧОВНІВ

FASTEN BORIKA – широкий асортимент аксесуарів для водного транспорту

Шанувальники хобі, яке пов'язане з активним відпочинком на воді, не один раз зустрічалися з проблемами нестачі необхідних аксесуарів для водного транспорту. Більшість з них або коштують надто дорого, або не сумісні один з одним, або занадто важкодоступні.

Але з продукцією Fasten Borika всі ці проблеми відходять на другий план. Дана фурнітура – продумане рішення аксесуарів, кріплень і устаткування для всіх видів активного водного відпочинку. Завдяки широкому модельному ряду, будь-який човен, яхта, каяк або катер набувають більшу функціональність і зручність в застосуванні.

Продукція компанії Borika Fasten підійде всім, хто захоплюється:

В інтернет-магазині Aquamania представлена ​​надійна, універсальна і якісна фурнітура "Борика" для водного транспорту, яку можна купити з доставкою по Україні за найвигіднішими цінами.

Особливості аксесуарів BORIKA FASTEN

Компанія Borika випускає серію аксесуарів під торговою маркою Fasten вже понад 15 років. Цей український виробник завоював не тільки місцевий ринок, а й успішно експортує фурнітуру для водного транспорту в країни Європи. Висока якість, відмінні споживчі властивості і широкі функціональні можливості дозволили Borika Fasten завоювати статус надійного виробника.

Продукція компанії Borika Fasten користується великою популярністю серед шанувальників активних видів спорту на воді. Компанія володіє власним виробництвом повного циклу, що дозволяє випускати якісні пластикові вироби та контролювати якість продукції на всіх етапах виробництва.

Наявність великого досвіду дозволяє інженерам і технологам компанії Fasten Borika постійно впроваджувати інноваційні рішення, які не мають аналогів на ринку. Постійне вдосконалення і авторські розробки дозволяють випускати надійну продукцію "Борика", яка відповідає високим вимогам споживачів.

Асортимент продукції FASTEN BORIKA

Аксесуари Fasten Borika представлені широким модельним рядом, щоб кожен поціновувач активного відпочинку на воді зміг знайти для себе найбільш оптимальні вироби.

У нашому інтернет-магазині можна купити фурнітуру і аксесуари Fasten від "Борика" за найбільш вигідними цінами. У каталозі представлено широке розмаїття тримачів, подовжувачів, стабілізаторів, адаптерів і замків. У разі потреби фахівці Aquamania проконсультують вас щодо питань функціоналу та сумісності продукції. Доставка замовлень здійснюється по всій території України.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

ФУРНІТУРА FASTEN BORIKA ДЛЯ НАДУВНИХ ПВХ ЧОВНІВ
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
Гарантія якості
Консультація фахівця
Відправлення без передоплат
Товари зі знижкою