Ехолоти 4-х променеві

4-х променеві ехолоти – де купити повноцінні станції стеження

Чотирьохпроменевий ехолот має особливу конструкцію. У нього є датчик із синтетичним кристалом циркону свинцю або титану барію. Кількість променів, з яким функціонує датчик, визначається габаритами та геометрією кристала. З їхнім числом також пов'язані такі параметри, як максимальна та середня потужність, частота роботи датчика та кут огляду. Ці параметри допоможуть купити чотирипроменеві ехолоти з необхідною глибиною ехолокації. Про неї, наприклад, свідчить пікова потужність. А її співвідношення із середньою показує, на якій швидкості човна коректно працюватиме ехолот.

Ехолот на 4 промені можна вважати повноцінною станцією стеження. Такі пристрої використовуються для сканування дна. З їхньою допомогою шукають рибу, часом так і називають – рибопошуковими ехолотами. 4-х променеві пристрої максимально точно визначають положення риби. Вони підійдуть для тролінгу. У таких ехолотах промені розташовуються не на одній осі. Пара променів функціонує як у 2-х променевих пристроїв, інша пара сканує під деяким кутом до центральної осі. Дисплей у таких ехолотів поділений на 3 частини. Вгорі виводиться стандартна інформація 2-х променевого датчика, нижче зліва та справа – дані високочастотних бічних датчиків.

Купити чотирипроменевий ехолот – тільки якщо знаєте, як він працює

Механізм роботи будь-якого ехолота має такий вигляд: у блоці управління утворюється електричний імпульс, він потрапляє на датчик. Цей електричний імпульс трансформується на ультразвукову хвилю. Його кут перпендикулярний водній гладі. Хвиля прорізає товщу води, відбивається від дна і приходить назад. Ультразвукова хвиля знову трансформується на електричний імпульс і зчитується блоком управління. Якщо по дорозі променя потрапили якісь перешкоди, наприклад, водорості чи риба, інформація позначиться у кінцевому сигналі. Після обробки сигналу дані відтворюються на екрані у вигляді стовпця збоку. Набір таких сигналів створює зображення, яке переміщається дисплеєм справа наліво. Істотним показником роботи ехолота є швидкість човна, коли він правдиво показуватиме обстановку під водою. Річ у тому, що випромінювач не відправить наступний імпульс, поки не повернеться попередній.

4-х променевий ехолот – нові можливості для риболовлі

Наявність двох додаткових променів дає багато:

  1. Сумарний кут огляду 4-х променевого ехолота становить 90 градусів. На глибині 10 м проглядається 10-метрова смуга дна по ходу човна. Збільшується роздільна здатність, оскільки процесор ехолота для зображення рельєфу використовує більше інформації.
  2. Зображення на екрані стає тривимірним. Видно рельєф безпосередньо під човном, а також праворуч та ліворуч.
  3. Рухаючись по річищній бровці, один із бічних променів видає на дисплей рельєф цієї брівки. Як відомо, такі місця разом із підводними крутоярами – можливі місця стоянки риб-хижаків.

Чому варто купити 4-х променевий ехолот? Насправді можливі кілька варіантів використання. Перший – це ловля на тролінг. Такий спосіб передбачає занурення приманки на робочу глибину і ведення її на ймовірні місця полювання хижака. Якщо купити чотирипроменевий ехолот і приїхати з ним у незнайоме місце, не доведеться снувати сюди-туди на ділянці. Декілька проходів достатньо, щоб зрозуміти, де розташоване річище, заглиблення та інші елементи рельєфу дна. Якщо в бічний промінь потрапляє поздовжній елемент рельєфу (канава чи брівка) чи дно має стабільний ухил, інформація з певного бічного променя вказує як рухатися – паралельно, або на тій же глибині, що і нахил (якщо він плавний). На екрані 4-х променевого ехолота показуються зміни глибини праворуч та ліворуч. Це дозволяє рухатися вздовж річища, змінюючи напрямок з урахуванням даних бічного променя.

Купити чотирипроменевий ехолот також можна для лову на квок. При проходженні над ямою бічні промені дозволяють контролювати наближення до країв і коригувати рух. Вони ж разом із сумарною діаграмою спрямованості роблять вилов чимось на кшталт комп'ютерної гри. На екрані можна спостерігати приманки та вантаж. Причому це актуально для двох снастей, опущених по різні боки човна. Обидві приманки видно – одна в одному бічному промені, друга в другому. У центральному промені з'являтиметься то одна, то інша або обидві відразу. Як повіє вітер або триматиметесь течії. Головний аргумент на користь рішення купити чотирипроменевий ехолот – зображення більшості місць клювання сома. Причому весь процес видно спочатку – з підйому риби з дна, супроводу приманки до легкого дотику і тихесенької потяжки. Таке видовище виправдовує ціну 4-х променевого ехолота.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Ехолоти 4-х променеві
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Кількість променів:
Ціна, грн
Виробник
Тип Приладу
Тип датчика
Діагональ екрану
Серія Прибора
Кількість променів
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Послуги з встановлення та налаштування
Консультація фахівця
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою