Електромотори для човнів

Купити Кращі електромотори для надувних човнів від «аква манія»

Електромотор для човна необхідно вибирати, враховуючи різні параметри. Тільки таким чином реально зупинитися на потрібному варіанті. Власне, основний нюанс, з якого варто починати пошук електродвигуна для човна, – це вибір місця потенційної купівлі. «АКВА МАНІЯ» – інтернет-магазин однойменної будівельної компанії, відповідно, це місце, де можна не сумніватися в якості презентованих товарів.

Чим керуватися під час вибору і купівлі електромотора для човна?

Купити електромотор варто в тому випадку, якщо ви власник невеликого човна і плануєте риболовлю на дрібних водоймах. У цьому випадку використання електричного типу мотора навіть більш доцільне, ніж бензинового. Крім того, електромотор для човна – це загалом довговічний інструмент. Однак, для того щоб він підходив конкретно для вашого випадку, варто орієнтуватися на наступні показники:

Завдяки очевидним перевагам електромотори для човнів ПВХ стають все більш популярними серед сучасних рибалок. До того ж таке обладнання може встановлюватися паралельно з бензиновим двигуном. Тобто, на корпусі одного човна може перебувати і електро-, і бензиновий мотор. При цьому важливо враховувати максимальну вагу човна для можливості оптимального використання електричного типу.

Як встановити електромотор на гумовому човні?

Встановлення електричного мотора на надувний човен – досить проста процедура. Для її реалізації знадобиться елементарне орієнтування в принципах роботи електромотора, а також – трохи часу. Перше, з чим доведеться визначитися, – це з місцем кріплення електромотора на човні: відповідно, він може бути встановлений на носі або на кормовому транці. Перший варіант скоріше стане в пригоді для тих, хто використовує електромотор для човна як запасне обладнання, а другий – як основне.

Для того щоб правильно встановити електромотор для човна на кормовому транці, варто використовувати такі рекомендації:

 1. Антикавітаційна пластина повинна бути закріплена відповідним чином: приблизно на 3 см від неї має розташовуватися кіль. Це правило прописано в інструкціях до більшості сучасних човнів ПВХ.
 2. Корпус і кормовий транець мають з’єднуватись максимально щільно. Мова йде про елементарну техніку безпеки, оскільки в іншому випадку електромотор може просто впасти в воду безпосередньо в процесі експлуатації.
 3. Ще одна важлива деталь, яка заслуговує на увагу, – це гребний гвинт. Його необхідно помістити на досить великій глибині, оскільки ця частина має весь час перебувати під водою. Найменший контакт з повітрям у включеному стані вважається небажаним. Враховуйте також той факт, що при хвилюванні води її рівень може опускатися ще нижче середньостатистичного показника. Спочатку необхідно регулювати положення гребного гвинта і антікавітаційної пластини відповідно до даних, зазначених в інструкції до електромотора.
 4. Звертайте увагу на те, щоб на корпусі вашого електромотора була присутня деталь під назвою струбцина. За рахунок неї встановлення електричного двигуна на будь-який човен ПВХ буде значно спрощене.

Варто відзначити, що встановлення електромотора на ніс човна відбувається за подібним алгоритмом. Якщо у вас виникають труднощі зі встановленням деталі, свої запитання ви можете задати фахівцям компанії «АКВА МАНІЯ», які знаходяться на зв'язку постійно. До того ж електродвигуни, розроблені кондукторами «АКВА МАНІЯ», в принципі мають просту конструкцію. Завдяки цьому процес монтажу може бути здійснений навіть новачками.

Купити електромотори для човна в києві на найбільш вигідних умовах

«АКВА МАНІЯ» – компанія, яка понад 15 років займається суднобудівництво, зокрема – створенням різної техніки для риболовлі. Це дозволило нам врахувати всі основні побажання клієнтів і, як наслідок, випускати продукцію найвищої якості. Перша перевага електродвигунів «АКВА МАНІЯ» – це універсальність, оскільки вони можуть бути встановлені на більшості сучасних човнів. Також цю продукцію варто вибирати з наступних причин:

 1. Ціна на електромотор для човна вважається однією з найбільш доступних на сучасному ринку. Даний інтернет-магазин працює винятково з постачальником, минаючи посередників.
 2. Двигуни від «АКВА МАНІЯ» мають максимальну легкість в порівнянні з іншими виробниками. Такий показник досягається за рахунок використання перевірених матеріалів.
 3. На кожен електромотор поширюються гарантійні зобов'язання. Залежно від моделі, їхній термін може досягати 5 років.

В цілому «АКВА МАНІЯ» – найкраще місце для того, щоб купити електромотор для човна в Україні. Ви можете замовити будь-який вподобаний варіант онлайн або ж ознайомиться з продукцією в нашому магазині в Харкові. Практично всі товари, представлені на сайті, знаходяться в наявності, і тому можуть бути відправлені вам в будь-який час. До слова, крім електродвигуна, тут ви можете придбати човен і всі супутні пристрої.

aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Фильтры
Показувати:
Сортувати:
Фільтр товарів
Ціна, грн
Виробник
Тип Комплекту
Тягове зусилля в LBS
Кріплення
Функція якоря GPS
Управління
Тип дистанційного керування
Вода
Максимальне тягове зусилля
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою

-1%
Haswing Osapian 20 LBS Haswing Osapian 20 LBS
Haswing Osapian 20 LBS
2 408 грн. 2 372 грн.
 • 28 12 2020

Кожен власник моторного судна рано чи пізно постає перед вибором: який гребний гвинт доцільніше купити для мотора човна – алюмінієву або з нержавійки?

 
 • 30 06 2020

Думаєте про купівлю електромотора для свого надувного човна ПВХ, проте маєте сумніви?

 
 • 30 06 2020

Після такого відповідального кроку, як вибір і придбання човна ПВХ, другим за значимістю стане купівля мотора для човна.

 
 • 28 01 2020

В нашей статье мы расскажем, какие виды якорных рымов бывают, как и где правильно устанавливать такой аксессуар на лодке ПВХ.

 
 • 28 01 2020

Така поширена проблема може торкнутися кожного і, звичайно, в найневідповідніший час.

 
 • 28 12 2019

Ми з вами і поговоримо про те, чи може електромотор для човна стати повноцінною заміною звичайного двигуна внутрішнього згоряння.

 
 • 30 10 2019

Європейські товари завжди співзвучні з високою якістю, тому, купуючи "беушні" двигуни, підсвідомо шукаємо ті моделі, які були виготовлені в Європі.