ЕЛЕКТРОМОТОРИ ДЛЯ ЧОВНІВ

Купити електромотори для надувних човнів від «Аква манія»

Електромотор для човна необхідно вибирати, враховуючи різні параметри. Тільки таким чином реально зупинитися на потрібному варіанті. Власне, основний нюанс, з якого варто починати пошук електродвигуна для човна, – це вибір місця потенційної купівлі. «АКВА МАНІЯ» – інтернет-магазин однойменної будівельної компанії, відповідно, це місце, де можна не сумніватися в якості презентованих товарів.

Чим керуватися під час вибору і купівлі електромотора для човна?

Купити електромотор варто в тому випадку, якщо ви власник невеликого човна і плануєте риболовлю на дрібних водоймах. У цьому випадку використання електричного типу мотора навіть більш доцільне, ніж бензинового. Крім того, електромотор для човна – це загалом довговічний інструмент. Однак, для того щоб він підходив конкретно для вашого випадку, варто орієнтуватися на наступні показники:

Завдяки очевидним перевагам електромотори для човнів ПВХ стають все більш популярними серед сучасних рибалок. До того ж таке обладнання може встановлюватися паралельно з бензиновим двигуном. Тобто, на корпусі одного човна може перебувати і електро-, і бензиновий мотор. При цьому важливо враховувати максимальну вагу човна для можливості оптимального використання електричного типу.

Як встановити електромотор на гумовому човні?

Встановлення електричного мотора на надувний човен – досить проста процедура. Для її реалізації знадобиться елементарне орієнтування в принципах роботи електромотора, а також – трохи часу. Перше, з чим доведеться визначитися, – це з місцем кріплення електромотора на човні: відповідно, він може бути встановлений на носі або на кормовому транці. Перший варіант скоріше стане в пригоді для тих, хто використовує електромотор для човна як запасне обладнання, а другий – як основне.

Для того щоб правильно встановити електромотор для човна на кормовому транці, варто використовувати такі рекомендації:

  1. Антикавітаційна пластина повинна бути закріплена відповідним чином: приблизно на 3 см від неї має розташовуватися кіль. Це правило прописано в інструкціях до більшості сучасних човнів ПВХ.
  2. Корпус і кормовий транець мають з’єднуватись максимально щільно. Мова йде про елементарну техніку безпеки, оскільки в іншому випадку електромотор може просто впасти в воду безпосередньо в процесі експлуатації.
  3. Ще одна важлива деталь, яка заслуговує на увагу, – це гребний гвинт. Його необхідно помістити на досить великій глибині, оскільки ця частина має весь час перебувати під водою. Найменший контакт з повітрям у включеному стані вважається небажаним. Враховуйте також той факт, що при хвилюванні води її рівень може опускатися ще нижче середньостатистичного показника. Спочатку необхідно регулювати положення гребного гвинта і антікавітаційної пластини відповідно до даних, зазначених в інструкції до електромотора.
  4. Звертайте увагу на те, щоб на корпусі вашого електромотора була присутня деталь під назвою струбцина. За рахунок неї встановлення електричного двигуна на будь-який човен ПВХ буде значно спрощене.

Варто відзначити, що встановлення електромотора на ніс човна відбувається за подібним алгоритмом. Якщо у вас виникають труднощі зі встановленням деталі, свої запитання ви можете задати фахівцям компанії «АКВА МАНІЯ», які знаходяться на зв'язку постійно. До того ж електродвигуни, розроблені кондукторами «АКВА МАНІЯ», в принципі мають просту конструкцію. Завдяки цьому процес монтажу може бути здійснений навіть новачками.

Купити електромотори для човна в києві на найбільш вигідних умовах

«АКВА МАНІЯ» – компанія, яка понад 15 років займається суднобудівництво, зокрема – створенням різної техніки для риболовлі. Це дозволило нам врахувати всі основні побажання клієнтів і, як наслідок, випускати продукцію найвищої якості. Перша перевага електродвигунів «АКВА МАНІЯ» – це універсальність, оскільки вони можуть бути встановлені на більшості сучасних човнів. Також цю продукцію варто вибирати з наступних причин:

  1. Ціна на електромотор для човна вважається однією з найбільш доступних на сучасному ринку. Даний інтернет-магазин працює винятково з постачальником, минаючи посередників.
  2. Двигуни від «АКВА МАНІЯ» мають максимальну легкість в порівнянні з іншими виробниками. Такий показник досягається за рахунок використання перевірених матеріалів.
  3. На кожен електромотор поширюються гарантійні зобов'язання. Залежно від моделі, їхній термін може досягати 5 років.

В цілому «АКВА МАНІЯ» – найкраще місце для того, щоб купити електромотор для човна в Україні. Ви можете замовити будь-який вподобаний варіант онлайн або ж ознайомиться з продукцією в нашому магазині в Харкові. Практично всі товари, представлені на сайті, знаходяться в наявності, і тому можуть бути відправлені вам в будь-який час. До слова, крім електродвигуна, тут ви можете придбати човен і всі супутні пристрої.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

ЕЛЕКТРОМОТОРИ ДЛЯ ЧОВНІВ
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою