Весла для каное

Весла для каное — як вибрати і купити оптимальний варіант

Щоб правильно і безпомилково вибрати весло для каное, необхідно хоч поверхово розбиратися в відмінностях між конструкціями та матеріалами. Це дозволить зрозуміти, як той чи інший тип спорядження поведеться під час руху у воді в різних умовах.

Більшість весел для каное, які можна знайти у спеціалізованих магазинах, є універсальними. Однак, якщо заглибитися в тему і знайти варіант, параметри якого максимально збігатимуться з вашими індивідуальними вимогами, результат на воді буде значно кращим.

 Як підібрати весло за розміром

Плануючи знайти та купити весло для каяка, що ідеально підходить для обраного вами виду каякінгу (для гірських річок, веслування наодинці, походів по спокійній воді, для довгих рівнинних походів, маневрування, перегони тощо), особливу увагу слід приділити його довжині. Якщо розмір інвентарю занадто великий або, навпаки, занадто малий, користуватися ним буде незручно, він виявиться неефективним на воді.

Існує низка методів, за допомогою яких можна легко переконатися, наскільки спорядження відповідає вашому зросту та потребам. Ідеальний розмір залежить від каное та від особливості посадки. Якщо у вас немає можливості сісти на воду і точно дізнатися, як поводиться той чи інший варіант, можна скористатися будь-яким з актуальних способів визначення оптимального розміру.

 1. Вставши на одне коліно, упріть весло держаком в підлогу перед собою і візьміться за нього рукою там, де починається лопать. При правильно підібраному розмірі рука прийме горизонтальне положення.
 2. Встановіть ноги на дно човна та виміряйте відстань між водою та носом човна. Вона має дорівнювати довжині від руків'я весла до його шиї.
 3. Сидячи в човні, виконайте кілька гребків звичайним довгим ціпком. Та ділянка його, яка залишиться сухою після веслування, дорівнюватиме оптимальній довжині держака. Цей метод вважається найкращим, оскільки дозволяє врахувати не лише положення рук, висоту сидіння, глибину човна, а й ваш індивідуальний спосіб веслування.

Після цього потрібно буде лише вибрати форму лопаті. Якщо ви ще не встигли купити човен, але вже в пошуку весла, виміри можна зробити таким чином – сядьте на стілець і виміряйте відстань від сидіння до перенісся. Це дозволить визначити відповідну довжину держака.

Можна орієнтуватися і на універсальні таблиці відповідності росту довжині спорядження. За ними при рості до 160 см слід купити модель завдовжки 190 см, людям зростом від 160 до 180 см підійдуть варіанти близько 197 см, а ще вищим спортсменам знадобиться спорядження завдовжки 203 см.

Як зберігати весло для каное та інші корисні рекомендації

 1. Для організації правильного зберігання між сезонами краще використовувати підставку або спеціальну вішалку. В інтернеті є достатньо інструкцій та прикладів, що дозволяють самостійно виготовити ці аксесуари. Хоча, можна і просто знайти відповідне місце десь на антресолях або в коморі, де воно безнапасно перезимує. Головне – захистити інвентар від впливу прямих сонячних променів та від вологи. Взагалі при зберіганні потрібно дотримуватися тих самих умов, що підходять і для самого човна.
 2. Плануючи вирушати в похід, краще відразу подумати про запасний варіант і взяти два весла. Мати в подорожі запасний варіант – чудове рішення, бо:
  • у поході цілком реально забути невелике весло під час перенесення речей;
  • спорядження може загубитись в бурхливій ​​гірській річці;
  • весло може серйозно постраждати через удар об камені тощо.

Якщо з собою є запасний інвентар, ви будете спокійні і впевнені. Вам не доведеться чекати своєї черги веслувати, коли вас виручить хтось із друзів.

 1. У дорозі використовуйте спеціальний чохол при перенесенні або в кемпінгу (замінити його може хокейна шкарпетка). Таким чином, ви захистите весло для каное від пошкоджень, і воно надовго збереже свій зовнішній вигляд.

Турбота про інвентар не вимагає будь-яких непомірних зусиль, але дотримуючись цих елементарних правил, ви можете розраховувати, що спорядження буде служити упродовж довгих років.

Остання порада для тих, хто хоче купити якісне та надійне весло для каное – не приймайте рішення про вибір, орієнтуючись лише на ціну. Економія на пару гривень може обернутися низьким рівнем комфорту та довговічності. Якісний інвентар, що відповідає вашим потребам, завжди коштуватиме витрачених на нього грошей. Довіряючи свій вибір солідному бренду, що спеціалізується на виробництві човнів та аксесуарів до них, ви позбавляєте себе безлічі проблем, пов'язаних з недостатнім рівнем надійності та міцності. На всі весла AQUA MANIA (як цілісні, так і телескопічні), які можна купити за цінами виробника, є гарантія 12 місяців.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Весла для каное
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
ЗА ТИПОМ:
Ціна, грн
Виробник
ЗА ТИПОМ
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
Гарантія якості
Консультація фахівця
Відправлення без передоплат
Товари зі знижкою