Чохли для човнових моторів

Чохли для моторів човнів – щоденний надійний захист човна

Купуючи моторизований плавальний засіб, зазвичай, основна кількість споживачів забуває про таку важливу деталь, як чохол на мотор човна. І робить це даремно. Адже в ті моменти, коли надувний моторний човен не експлуатується, у двигуна також перерва в роботі. Він знімається з судна і зберігається окремо від нього. У цьому випадку доречним стане спеціальний чохол, основне призначення якого полягає в захисті не тільки підвісного силового агрегату від пилу, вологи, сонячних променів і різних пошкоджень, а й навколишніх предметів від залишків олії і бензину, що скупчилися на ньому. Крім захисної, чохол також виконує і транспортувальну функцію. Отже, маючи в своєму арсеналі такий аксесуар для човна, як чохол для двигуна, вам не доведеться турбуватися про те, як доставити мотор до човна і повернути його назад на зберігання. Подібна захисно-транспортувальна моторна амуніція повинна бути у кожного власника моторизованого судна, навіть попри те, що вона не йде в комплекті з двигуном. А купити в Україні якісний чохол на мотор для човна, який до того ж коштує недорого, можна в інтернет-магазині «Аква Манія». У нас ви знайдете всі необхідні аксесуари для двигунів, які пошиті для кожного силового агрегата, з урахуванням всіх його індивідуальних характеристик. Тому можна не переживати за те, що придбаний у нас чохол для двигуна або буде бовтатися як мішок на ньому, або буде тріщати по швах в момент його натягування.

Чохли на мотори для човна: основні види захисної амуніції

На сучасному ринку аксесуарів для човнів зовнішній захист двигунів представлений ​​наступними видами:

Ваш двигун все ще зберігається і транспортується без спеціального чохла? Швидше виправте цю помилку, відвідавши інтернет-магазин «Аква Манія».

Чохол для двигуна: що врахувати в процесі вибору 

Щоб зовнішній захист мотора прослужив не одне десятиліття, вибираючи його, зверніть увагу на наступні нюанси:

З огляду на всі перераховані вище рекомендації, підібрати кращий чохол для двигуна в Києві або в будь-якому іншому місті України не складе особливих труднощів.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Чохли для човнових моторів
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Ціна, грн
Виробник
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Справжня гарантія
Сервісне обслуговування
Подарунки
Безкоштовна доставка без передоплати
Товари зі знижкою