Намети Tramp (Трамп)

Оригінальні намети від "Трамп" тепер можна купити і в Україні

Вам потрібний намет? Недорогий, якісний, зручний, міцний, на який можна розраховувати навіть у найекстремальніших умовах? Тоді, швидше за все, варто купити намет "Трамп" для активного відпочинку на природі. Що ж таке намети Tramp?

Крім перерахованих вище особливостей, ми повинні добре подивитися також на тип каркаса, тканину, вагу і простоту збірки. І залежно від наших потреб вже вибирати для себе оптимальний варіант. Так, ще одне, звичайно ж, ваш виїзний намет має коштувати на як фешенебельний заміський будинок, правильно? Дивіться в каталоги, пропозиції від "Трамп" в "Акваманія" і підбирайте.

Дощ, роса, мокра земля – ​​легендарна гідрофобність наметів "Трамп" в Україні

Риболовля, полювання, туризм – все це дуже приємні заняття до тих пір, поки ви ноги не натерли новими кросівками або черевиками, ваше білизна чиста і суха, а вночі можна сховатися в комфортній прохолоді від настирливих комарів. Ну, і, звичайно, від дощу та інших погодних неприємностей.

Перед тим як купити намет 2-х, 4, або 6-ти місний "Трамп", потрібно подумати, за якими маршрутами найчастіше проходить ваш відпочинок, в яку пору року ви найчастіше виїжджаєте.

Якщо подивитися на опис кожної пропозиції, можна побачити, в якій конкретній моделі який йде рівень гідрозахисту від Tramp. Тобто скільки міліметрів водяного стовпа може витримати той чи інший намет Tramp. Якщо ви хочете купити намет для осінніх або весняних виходів, варто вибирати найбільш вологозахищений.

Крім безпосередньо водозахисту від Tramp, для намету дуже важливий такий параметр, як стійкість до промокання. Не секрет, що багато матеріалів, навіть найміцніші, після намокання змінюють свої фізичні властивості. Тобто упор на розтягування і стиснення, деформацію. Особливо неприємно мати справу з матеріалом, який після намокання розтягується, а на сонці в кращому випадку повертає свою форму або залишається деформованим.

Якщо ви хочете купити намет "Трамп" 2-х місний, 3-х або навіть 6 місний, ви повинні розуміти, що кожна модель є дуже стійкою як до зміни вологості, так і до зміни температурного режиму.

Каркас має значення – вибираємо матеріал для каркаса намету "Трамп"

Намети "Трамп" – це величезний асортимент. Тут можна знайти найрізноманітніші варіанти, починаючи від пішого та гірського туризму, закінчуючи дачами і будинками в умовах незайманої природи. Каркас залежить від того, для яких цілей буде використовуватися дана модель і від того, на скільки осіб вона розрахована. Тут ми плавно перейшли з вами до теми про каркас. Якщо ви хочете купити намет "Трамп", значить, ви будете дивитися не тільки на те, скільки місця там, ви будете звертати увагу на те, з якого матеріалу зроблений каркас. Поїхали!

Всі очевидні переваги Tramp ми перерахували, вірно? Розібрали типові каркаси і матеріали для маленьких 2х місних і великих наметів "Трамп". Що тепер залишилося? Подивитися каталог або скористатися інтуїтивно зрозумілим списком ліворуч на сайті. Купити в Україні намет Tramp 2х, 3х, 5-ти місний від виробника – це реально разом з інтернет-магазином "Акваманія".

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Намети Tramp (Трамп)
Показувати:
Сортувати:
Фильтры
Фільтр товарів
Виробник:
Ціна, грн
Виробник
По типу
Кількість місць
Кількість Шарів
Матеріал Каркаса
Кількість Входів
Наявність Тамбура
Кількість Тамбурів
Особливості
Матеріал Тенту
Вага Намета
Сезонність
Призначення
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - офіційний Дилер
Гарантія якості
Широкий асортимент
Консультація фахівця
Відправлення без передоплати
Товари зі знижкою