Надувні човни ПВХ з кріпленням під транець

Надувні човни ПВХ з кріпленням під навісний транець: кращий варіант за наявності малопотужного мотора

Навісний транець робить човен універсальним і економним, це оптимальне рішення в тому випадку, якщо потужність двигуна менш як 4 к.с. Наявність такої кормової платформи дозволяє перетворити повільний весловий човен в морське судно при мінімальних зусиллях і витратах. Якщо нема потреби в тому, щоб купити потужний моторний виріб, тоді варто задуматися про придбання надувного човна ПВХ з кріпленням під навісний транець. У нас для цього і ціни, і якість, і доставка – кращі в Україні.

5 причин купити надувні човни з кріпленням для навісного транця

Зайвий раз нагадувати про те, що це універсальний варіант, вигідний в плані використання та утримання, не варто. Знімна платформа забезпечує і інші переваги човнам ПВХ.

  1. Збереження ходових характеристик незалежно від розміру човна. Винятком може бути той випадок, коли ваш човен завдовжки понад 3 м, а мотор малопотужний.
  2. Збереження незначної ваги надувного човна. Стаціонарна платформа під двигун значною мірою укомплектовує судно, що дозволяє виділитися в вигідному світлі його портативному "родичу".
  3. Нема потреби купувати новий, більш потужний мотор. Надувні човни ПВХ з навісним транцем – оптимальний варіант для тих, хто не бажає утримувати та обслуговувати малопотужний двигун.
  4. Ніяких прав і проблем при водінні. Наявність такого транця дозволяє обійти стороною реєстрацію судна та отримання прав на його водіння (за умови потужності мотора до 5 к.с.).
  5. Відмінна сполучуваність з малолітражними двотактними двигунами. Це убезпечить вас від великих витрат і дозволить знайти максимально відповідний мотор для особистого судна.
  6. Варіативність використання, яка дозволяє покращити ходові характеристики моторних плоскодонних і кільових човнів. Навісний транець підходить не тільки для легких гребних суден, хоча для них – в першу чергу.

Ми пропонуємо вашій увазі тільки ті човни, які через свою конструкцію підходять для купівлі та встановлення транця. Їхній ніс і корма є більш плоскими, менш вигнутими вгору. При цьому у нас є варіанти й для габаритних човнів зі стаціонарною платформою під встановлення мотора, а також надувні човни з кріпленням з навісного транця. Своє рішення знайдеться для кожного.

Харків, Одеса, Південь і Північ: чому вибирають саме нашу продукцію

В першу чергу тому що ми її самі виробляємо, знаємо її можливості і відповідаємо своєю репутацією за якість. Ми поважаємо своїх клієнтів, виготовляємо максимально практичну продукцію, співпрацюємо з шанованими та перевіреними часом партнерами. "Наше" не розчаровує і на це є окремі причини, а саме:

Ми забезпечуємо контроль якості. Ми забезпечуємо вигідні ціни. Ви, купуючи у нас надувний човен з кріпленням для навісного транця, минете ланцюг посередників, які ні за що не відповідають.

websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Фільтр товарів
За наявністю Транца (вузол кріплення навісного мотора):
Ціна, грн
По типу
За наявністю Транца (вузол кріплення навісного мотора)
За пассажиромісткості
ЗА ТИПОМ ПАЙОЛА
ПО ПРИЗНАЧЕННЮ
ПО Діаметру балона
ПО ДОВЖИНІ
ПО МІСТУ
ЗА МАКСИМАЛЬНОЮ ПОТУЖНОСТІ ДВИГУНА
ЧОМУ КУПУЮТЬ У НАС
Ми - виробник
Продаж продукції без посередників
5 років гарантії
Безкоштовна доставка без передоплати
Консультація фахівця
Товари зі знижкою
Мотори для лодок
Надувні човни ПВХ з кріпленням під транець
Показувати:
Сортувати: