websity
aquamaniainfo@gmail.com
Пн - Сб: 9:00 - 19:00

В коршику пусто!

Вибір гумового рибальського човна під мотор

  • 09 11 2020

Завдяки стрімкому розвитку технологій, гумові надувні човни піддалася низці значних удосконалень, так що сучасні рибалки, мисливці, туристи або спортсмени можуть купити судна під мотор будь-якого розміру, виду і вантажопідйомності. Практичний, компактний і міцний двомісний надувний човен з мотором відповідного типу стане ідеальним рішенням для риболовлі або відпочинку на природі, він дозволить швидко долати значні відстані, перевозити вантаж, брати на борт ще одного пасажира. Гостро актуальним стає питання, як вибрати гумовий човен під мотор, щоб забезпечити правильну експлуатацію судна і безпеку пересування на воді.

У жителів Києва, як і у покупців з віддалених від столиці України регіонів, сьогодні є всі можливості недорого купити якісні гумові човни за конкурентними ринковими цінами. Так, наприклад, інтернет-магазин "Акваманія" реалізує моторні і гребні надувні човни напряму, бо є виробником, минаючи дилерські мережі, а скрупульозно підібраний модельний ряд дозволяє кожному покупцеві підібрати товар строго під свої потреби і побажання.


Як вибрати і купити гумовий човен – загальні правила і рекомендації

Двомісний або одномісний гумовий човен під мотор для риболовлі – це завжди вдале рішення, завдяки своїм безперечним перевагам:

  • зручність і мобільність;
  • легкість транспортування;
  • мінімум часу на складання;
  • простота в застосуванні і зберіганні;
  • стійкість до механічних пошкоджень і атмосферних впливів;
  • комфорт в експлуатації.

Сучасний гумовий човен має також хорошу функціональність, його можна використовувати не тільки для риболовлі, але й для дайвінгу, рафтингу, водного туризму, прогулянок і відпочинку.

Хоча гумовий човен під мотор і витісняється сьогодні з магазинів надувними плавзасобами з армованого ПВХ, що перевершує прогумовану тканину за всіма параметрами, однак і гумові моделі продовжують користуватися популярністю у рибалок і мисливців, як більш доступна за ціною продукція. Ознайомтеся з базовими рекомендаціями і корисними порадами, призначеними для тих, хто хоче купити судно для риболовлі під мотор.

  1. Гумовий човен (одномісний або двомісний) довжиною до 280 см пересувається по воді за допомогою весел, але може оснащуватися і невеликим підвісним мотором (за допомогою навісного транця).
  2. Оскільки гумовий човен не має надувного днища, управління ним при виході на гліс ускладнюється.
  3. Головне, з чим слід визначитися покупцеві, це в яких умовах буде експлуатуватися гумовий човен. Для риболовлі на невеликих водоймах зі стоячою водою і без потреби в далеких тривалих запливах цілком можна заощадити і купити в спеціалізованому магазині легку гумову модель без підвісного транця за максимально низькою ціною. Кільовий надувний човен під мотор купують, щоб підкоряти не тільки спокійні озера, але і бурхливі річки, розсікати хвилі на високих швидкостях, рибалити не тільки біля берега, але і на середині великих водойм, добиратися туди, де, як то кажуть, ще не ступала нога людини.

Надувний гумовий човен під мотор, купити який можна сьогодні за доступною ціною, відкриває перед рибалками, мисливцями і туристами безліч можливостей, недоступних для власників традиційних гребних шлюпок. Але, щоб повною мірою насолоджуватися цими новими можливостями, необхідно підійти до вибору з усією серйозністю і відповідальністю.


Двомісний гумовий човен для риболовлі – критерії вибору популярних моделей

Якісний гумовий човен для риболовлі має відповідати стандартним критеріям щодо місткості, безпеки використання, комфорту і практичності. Ви зумієте знайти ідеальний варіант, якщо приділите увагу кожному пункту.

  1. Місткість. Двомісні моделі довжиною 220-250 см здатні перевозити двох осіб і вантаж. Такі судна не потрібно реєструвати, а маневровість їх досить велика, щоб впевнено справлятися з невеликими хвилями. Немає сенсу брати менш габаритні плоскодонні гумові човни, якщо ви плануєте в майбутньому встановлювати на них підвісний мотор.
  2. Комфорт. Плавзасіб має оснащуватися двома пересувними сидушками (в ідеалі вони будуть переміщатися від корми до носа), жорсткою підлогою і транцем. В продукції "Акваманія" навісний танець виконується на металевому кріпленні, яке вдягається на спущений балон, а після накачування фіксується намертво. Кожен хороший човен від гідного виробника обов'язково має мати резерв для подальшого удосконалення. Його можна згодом доповнити потрібним додатковим обладнанням.
  3. Безпека. По-справжньому безпечним плавзасіб робить міцний багатошаровий матеріал, виняткова якість виконання швів, наявність декількох надувних камер. Величезне значення також буде мати форма і діаметр балонів якщо є можливість, краще віддати перевагу моделям зі збільшеним розміром бортів. Трохи задертий ніс допомагає гасити хвилі, звертайте увагу і на цю особливість конструкції.

Різноманітність асортименту дозволяє споживачеві орієнтуватися при виборі не тільки на сухий перелік необхідних вимог, але і на інші чинники, такі, наприклад, як дизайн і зовнішня привабливість виробів. Стильний гумовий човен від солідного бренду крім високої якості виготовлення, відповідної вантажопідйомності і місткості буде мати також відмінну стійкість на воді, продуману збалансовану конструкцію, міцність, надійність і дуже пристойний гарантійний термін.

Гумовий човен під мотор – яким він може бути

У продажу сьогодні можна знайти і за вигідними цінами купити будь-які гумові плавзасоби, які для зручності користувачів в будь-яких магазинах розділені на наступні категорії:

  • Легкі надувні човни (малі плавзасоби) довжиною 190-230 см. На них двигуни не встановлюються, управління здійснюється за допомогою весел.
  • Гребні гумові моделі довжиною 220-300 см, на які можна встановити підвісний малопотужний двигун близько трьох кінських сил.
  • Плоскодонні надувні човни під мотор потужністю 5-12 кінських сил, з пасажиромісткістю 2-4 осіб. Плоскодонки відрізняються хорошою вантажопідйомністю, яка сягає 400 кг.
  • Кільові гумові човни під мотор, завдовжки від 270 см до 330, швидкохідні, міцні і практичні. Кіль дає судну не тільки додаткову стійкість, але і забезпечує можливість "різати" хвилю. Потужність мотора може становити 15 кінських сил, а пересуватися в такому плавзасобі, залежно від його габаритів, може від двох до чотирьох осіб. Кільова шлюпка легше виходить в режим глісування, коли води торкається лише її частина, що знижує опір і навантаження на підвісний мотор. Наявність кіля дещо ускладнює транспортування, до того ж такий гумовий човен зажадає більше часу і зусиль на збірку, ніж легші аналоги простих конструкцій.


Напрочуд широкий асортимент плавзасобів від сучасних виробників – гарантія того, що ви зможете знайти і купити гумовий човен, адаптований під індивідуальні потреби. Вибирати можна навіть колір судна (від традиційних зелених і темно-сірих кольорів до камуфляжних). Камуфльовані і зелені кольори – оптимальний вибір для полювання, для риболовлі можна вибрати будь-який варіант, який буде менше помітний крізь товщу води. Найзручнішим моментом залишається вибір додаткового оснащення – стаціонарних або пересувних сидінь, м'яких накладок на них, транцевих коліс, перепускних клапанів тощо.

Чи можна купити одномісний гумовий човен під мотор

Компактні за розміром, маневрені і мобільні гумові човни користуються стабільним попитом у покупців в Україні, оскільки ціна на них дуже доступна. Власники одномісних моделей з жорстким дном і навісним транцем можуть встановити на своє судно мотор, найважливішою характеристикою якого є потужність. Навіть зовсім недосвідченому користувачу зрозуміло, що для того, щоб розвинути пристойну швидкість, судну необхідний потужний мотор. Але тут не можна допустити помилки і перевищити показники, рекомендовані виробником в технічних характеристиках гумового човна. Дотримання рекомендацій необхідно з наступних причин:

  • Кожне судно розраховане на певне навантаження, яке істотно зростає, якщо розігнатися до високих швидкостей. В результаті збільшується ризик ушкоджень.
  • Безпека пересування по воді повністю залежить від того, наскільки правильно розрахована потужність мотора для гумового човна.
  • Маневреність судна і легкість управління ним також безпосередньо залежать від відповідності потужності двигуна. Шлюпка, що не призначена під потужний движок на швидкості стає некерованою, що загрожує серйозними неприємностями для пасажирів.
  • Підвісний двигун з великою кількістю кінських сил матиме збільшені габарити і вагу. Транець човна, куди кріпиться мотор, також розрахований на певні параметри, які він без проблем витримує.

Фахівці однозначно радять дотримуватися такого правила, яке гарантуватиме безпеку плавання і збереження водного транспорту, – купити мотор для гумової шлюпки з потужністю, що становить близько 80% від максимально допустимої. Перевищувати даний показник без ризику можна лише в тому випадку, якщо надувний гумовий човен відрізняється першокласною якістю і ви абсолютно впевнені в його надійності.